10242018Τετ
Thursday
 

Το πρόγραμμα της Α1 τοπικής κατηγορίας ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

BASKETBALL 002

Το βράδυ της Παρασκευής στη Μεγαλόπολης στα πλαίσια της ετήσιας γιορτής της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ διεξήχθη και η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων μεταξύ των οποίων και του πρωταθλήματος της Α1 τοπικής κατηγορίας.

Σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος λοιπόν την πρεμιέρα ο Αρκαδικός φιλοξενεί τον Σπαρτιατικό ΓΣ, οι Δρομείς υποδέχονται τον Λακωνικό Κρόνο, ενώ στη Μεγαλόπολη έχουμε τοπικό ντέρμπι ανάμεσα σε Πελασγό και Πολύβιο. Την 2η αγωνιστική ο Αρκαδικός ταξιδεύει στη Σπάρτη και αγωνίζεται με τον Λακωνικό Κρόνο, ενώ οι Δρομείς φιλοξενούνται από τον ΣΠΟΚ ευκλή στην Καλαμάτα. Τέλος ο Πολύβιος υποδέχεται το «νεοφώτιστο» Κάστρο Μονεμβασιάς και ο Πελασγός έχει ρεπό.

Αναλυτικότερα το πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - ΡΕΠΟ

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - Σπαρτιατικός ΓΣ

Σύλλογος Δρομέων - Λακωνικός Κρόνος

Καλαμάτα 1980 - ΣΠΟΚ Ευκλής

Ακάδημος ΑΠΣ - ΣΑΚ Άτλας

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - ΓΣ ΜΕσσήνης

ΚΟΜ Πελασγός - ΑΕΜ Πολύβιος

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σπαρτιατικός ΓΣ - ΓΣ Γαργαλιάνων

Λακωνικός Κρόνος - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΣΠΟΚ Ευκλής - Σύλλογος Δρομέων

ΣΑΚ Άτλας - Καλαμάτα 1980

ΓΣ ΜΕσσήνης - Ακάδημος ΑΠΣ

ΑΕΜ Πολύβιος - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

ΡΕΠΟ - ΚΟΜ Πελασγός

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - Λακωνικός Κρόνος

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - ΣΠΟΚ Ευκλής

Σύλλογος Δρομέων - ΣΑΚ Άτλας

Καλαμάτα 1980 - ΓΣ ΜΕσσήνης

Ακάδημος ΑΠΣ - ΑΕΜ Πολύβιος

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - ΚΟΜ Πελασγός

ΡΕΠΟ - Σπαρτιατικός ΓΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΣΠΟΚ Ευκλής - ΓΣ Γαργαλιάνων

ΣΑΚ Άτλας - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΓΣ ΜΕσσήνης - Σύλλογος Δρομέων

ΑΕΜ Πολύβιος - Καλαμάτα 1980

ΚΟΜ Πελασγός - Ακάδημος ΑΠΣ

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - ΡΕΠΟ

Λακωνικός Κρόνος - Σπαρτιατικός ΓΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - ΣΑΚ Άτλας

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - ΓΣ ΜΕσσήνης

Σύλλογος Δρομέων - ΑΕΜ Πολύβιος

Καλαμάτα 1980 - ΚΟΜ Πελασγός

Ακάδημος ΑΠΣ - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

ΡΕΠΟ - Λακωνικός Κρόνος

Σπαρτιατικός ΓΣ - ΣΠΟΚ Ευκλής

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ ΜΕσσήνης - ΓΣ Γαργαλιάνων

ΑΕΜ Πολύβιος - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΚΟΜ Πελασγός - Σύλλογος Δρομέων

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - Καλαμάτα 1980

Ακάδημος ΑΠΣ - ΡΕΠΟ

ΣΑΚ Άτλας - Σπαρτιατικός ΓΣ

ΣΠΟΚ Ευκλής - Λακωνικός Κρόνος

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - ΑΕΜ Πολύβιος

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - ΚΟΜ Πελασγός

Σύλλογος Δρομέων - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

Καλαμάτα 1980 - Ακάδημος ΑΠΣ

ΡΕΠΟ - ΣΠΟΚ Ευκλής

Σπαρτιατικός ΓΣ - ΓΣ ΜΕσσήνης

Λακωνικός Κρόνος - ΣΑΚ Άτλας

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΚΟΜ Πελασγός - ΓΣ Γαργαλιάνων

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Ακάδημος ΑΠΣ - Σύλλογος Δρομέων

Καλαμάτα 1980 - ΡΕΠΟ

ΑΕΜ Πολύβιος - Σπαρτιατικός ΓΣ

ΓΣ ΜΕσσήνης - Λακωνικός Κρόνος

ΣΑΚ Άτλας - ΣΠΟΚ Ευκλής

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - Ακάδημος ΑΠΣ

Σύλλογος Δρομέων - Καλαμάτα 1980

ΡΕΠΟ - ΣΑΚ Άτλας

Σπαρτιατικός ΓΣ - ΚΟΜ Πελασγός

Λακωνικός Κρόνος - ΑΕΜ Πολύβιος

ΣΠΟΚ Ευκλής - ΓΣ ΜΕσσήνης

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Ακάδημος ΑΠΣ - ΓΣ Γαργαλιάνων

Καλαμάτα 1980 - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Σύλλογος Δρομέων - ΡΕΠΟ

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - Σπαρτιατικός ΓΣ

ΚΟΜ Πελασγός - Λακωνικός Κρόνος

ΑΕΜ Πολύβιος - ΣΠΟΚ Ευκλής

ΓΣ ΜΕσσήνης - ΣΑΚ Άτλας

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - Καλαμάτα 1980

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - Σύλλογος Δρομέων

ΡΕΠΟ - ΓΣ ΜΕσσήνης

Σπαρτιατικός ΓΣ - Ακάδημος ΑΠΣ

Λακωνικός Κρόνος - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

ΣΠΟΚ Ευκλής - ΚΟΜ Πελασγός

ΣΑΚ Άτλας - ΑΕΜ Πολύβιος

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σύλλογος Δρομέων - ΓΣ Γαργαλιάνων

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - ΡΕΠΟ

Καλαμάτα 1980 - Σπαρτιατικός ΓΣ

Ακάδημος ΑΠΣ - Λακωνικός Κρόνος

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - ΣΠΟΚ Ευκλής

ΚΟΜ Πελασγός - ΣΑΚ Άτλας

ΑΕΜ Πολύβιος - ΓΣ ΜΕσσήνης

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΡΕΠΟ - ΑΕΜ Πολύβιος

Σπαρτιατικός ΓΣ - Σύλλογος Δρομέων

Λακωνικός Κρόνος - Καλαμάτα 1980

ΣΠΟΚ Ευκλής - Ακάδημος ΑΠΣ

ΣΑΚ Άτλας - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

ΓΣ ΜΕσσήνης - ΚΟΜ Πελασγός

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΡΕΠΟ - ΓΣ Γαργαλιάνων

Σπαρτιατικός ΓΣ - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Λακωνικός Κρόνος - Σύλλογος Δρομέων

ΣΠΟΚ Ευκλής - Καλαμάτα 1980

ΣΑΚ Άτλας - Ακάδημος ΑΠΣ

ΓΣ ΜΕσσήνης - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

ΑΕΜ Πολύβιος - ΚΟΜ Πελασγός

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - Σπαρτιατικός ΓΣ

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - Λακωνικός Κρόνος

Σύλλογος Δρομέων - ΣΠΟΚ Ευκλής

Καλαμάτα 1980 - ΣΑΚ Άτλας

Ακάδημος ΑΠΣ - ΓΣ ΜΕσσήνης

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - ΑΕΜ Πολύβιος

ΚΟΜ Πελασγός - ΡΕΠΟ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Λακωνικός Κρόνος - ΓΣ Γαργαλιάνων

ΣΠΟΚ Ευκλής - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΣΑΚ Άτλας - Σύλλογος Δρομέων

ΓΣ ΜΕσσήνης - Καλαμάτα 1980

ΑΕΜ Πολύβιος - Ακάδημος ΑΠΣ

ΚΟΜ Πελασγός - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

Σπαρτιατικός ΓΣ - ΡΕΠΟ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - ΣΠΟΚ Ευκλής

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - ΣΑΚ Άτλας

Σύλλογος Δρομέων - ΓΣ ΜΕσσήνης

Καλαμάτα 1980 - ΑΕΜ Πολύβιος

Ακάδημος ΑΠΣ - ΚΟΜ Πελασγός

ΡΕΠΟ - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

Σπαρτιατικός ΓΣ - Λακωνικός Κρόνος

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΣΑΚ Άτλας - ΓΣ Γαργαλιάνων

ΓΣ ΜΕσσήνης - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΑΕΜ Πολύβιος - Σύλλογος Δρομέων

ΚΟΜ Πελασγός - Καλαμάτα 1980

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - Ακάδημος ΑΠΣ

Λακωνικός Κρόνος - ΡΕΠΟ

ΣΠΟΚ Ευκλής - Σπαρτιατικός ΓΣ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - ΓΣ ΜΕσσήνης

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - ΑΕΜ Πολύβιος

Σύλλογος Δρομέων - ΚΟΜ Πελασγός

Καλαμάτα 1980 - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

ΡΕΠΟ - Ακάδημος ΑΠΣ

Σπαρτιατικός ΓΣ - ΣΑΚ Άτλας

Λακωνικός Κρόνος - ΣΠΟΚ Ευκλής

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΕΜ Πολύβιος - ΓΣ Γαργαλιάνων

ΚΟΜ Πελασγός - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - Σύλλογος Δρομέων

Ακάδημος ΑΠΣ - Καλαμάτα 1980

ΣΠΟΚ Ευκλής - ΡΕΠΟ

ΓΣ ΜΕσσήνης - Σπαρτιατικός ΓΣ

ΣΑΚ Άτλας - Λακωνικός Κρόνος

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - ΚΟΜ Πελασγός

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

Σύλλογος Δρομέων - Ακάδημος ΑΠΣ

ΡΕΠΟ - Καλαμάτα 1980

Σπαρτιατικός ΓΣ - ΑΕΜ Πολύβιος

Λακωνικός Κρόνος - ΓΣ ΜΕσσήνης

ΣΠΟΚ Ευκλής - ΣΑΚ Άτλας

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - ΓΣ Γαργαλιάνων

Ακάδημος ΑΠΣ - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Καλαμάτα 1980 - Σύλλογος Δρομέων

ΣΑΚ Άτλας - ΡΕΠΟ

ΚΟΜ Πελασγός - Σπαρτιατικός ΓΣ

ΑΕΜ Πολύβιος - Λακωνικός Κρόνος

ΓΣ ΜΕσσήνης - ΣΠΟΚ Ευκλής

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - Ακάδημος ΑΠΣ

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - Καλαμάτα 1980

ΡΕΠΟ - Σύλλογος Δρομέων

Σπαρτιατικός ΓΣ - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

Λακωνικός Κρόνος - ΚΟΜ Πελασγός

ΣΠΟΚ Ευκλής - ΑΕΜ Πολύβιος

ΣΑΚ Άτλας - 90

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Καλαμάτα 1980 - ΓΣ Γαργαλιάνων

Σύλλογος Δρομέων - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

ΓΣ ΜΕσσήνης - ΡΕΠΟ

Ακάδημος ΑΠΣ - Σπαρτιατικός ΓΣ

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - Λακωνικός Κρόνος

ΚΟΜ Πελασγός - ΣΠΟΚ Ευκλής

ΑΕΜ Πολύβιος - ΣΑΚ Άτλας

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΣ Γαργαλιάνων - Σύλλογος Δρομέων

ΡΕΠΟ - ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Σπαρτιατικός ΓΣ - Καλαμάτα 1980

Λακωνικός Κρόνος - Ακάδημος ΑΠΣ

ΣΠΟΚ Ευκλής - ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς

ΣΑΚ Άτλας - ΚΟΜ Πελασγός

ΓΣ ΜΕσσήνης - ΑΕΜ Πολύβιος

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΣΕΦΑ Αρκαδικός - ΓΣ Γαργαλιάνων

ΑΕΜ Πολύβιος - ΡΕΠΟ

Σύλλογος Δρομέων - Σπαρτιατικός ΓΣ

Καλαμάτα 1980 - Λακωνικός Κρόνος

Ακάδημος ΑΠΣ - ΣΠΟΚ Ευκλής

ΑΟ Κάστρο Μονεμβασιάς - ΣΑΚ Άτλας

ΚΟΜ Πελασγός - ΓΣ ΜΕσσήνης


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

aspet banner 2018-19

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.