10242018Τετ
Thursday
 

Το πρόγραμμα της Α2 τοπικής κατηγορίας ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

BASKETBALL 007

Το βράδυ της Παρασκευής 5 Οκτωβρίου πραγματοποιήθηκε η γιορτή της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ στη Μεγαλόπολη. Στο περιθώριο αυτής της γιορτής πραγματοποιήθηκε και η κλήρωση των δύο ομίλων της Α2 Εθνικής κατηγορίας της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ.

Αναλυτικά σε ότι αφορά τον 2ο όμιλο στον οποίο θα αγωνίζεται και ο Πάνας Κανδήλας, σημειώνεται ότι στην πρεμιέρα η Αρκαδική ομάδα θα υποδεχθεί την αντίστοιχη ομάδα του Λάκωνα ΑΓΟΝΓ, ενώ την δεύτερη αγωνιστική φιλοξενείται από την αντίστοιχη ομάδα του Αστέρα Βλαχιώτη.

Αναλυτικότερα το πρόγραμμα στους δύο ομίλους θα έχουν αναλυτικά ως εξής:

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΟ Θουρίας - ΡΕΠΟ

ΑΠΟΜ Πήγασος - ΣΑΚ Δαϊκλής

ΝΟ Πύλου - ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας

ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΣΑΚ Δαϊκλής - ΑΟ Θουρίας

ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας - ΑΠΟΜ Πήγασος

ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών - ΝΟ Πύλου

ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - ΡΕΠΟ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΟ Θουρίας - ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας

ΑΠΟΜ Πήγασος - ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών

ΝΟ Πύλου - ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας

ΡΕΠΟ - ΣΑΚ Δαϊκλής

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών - ΑΟ Θουρίας

ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - ΑΠΟΜ Πήγασος

ΝΟ Πύλου - ΡΕΠΟ

ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας - ΣΑΚ Δαϊκλής

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΟ Θουρίας - ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας

ΑΠΟΜ Πήγασος - ΝΟ Πύλου

ΡΕΠΟ - ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας

ΣΑΚ Δαϊκλής - ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΝΟ Πύλου - ΑΟ Θουρίας

ΑΠΟΜ Πήγασος - ΡΕΠΟ

ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - ΣΑΚ Δαϊκλής

ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών - ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΟ Θουρίας - ΑΠΟΜ Πήγασος

ΡΕΠΟ - ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών

ΣΑΚ Δαϊκλής - ΝΟ Πύλου

ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας - ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΡΕΠΟ - ΑΟ Θουρίας

ΣΑΚ Δαϊκλής - ΑΠΟΜ Πήγασος

ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας - ΝΟ Πύλου

ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών - ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΟ Θουρίας - ΣΑΚ Δαϊκλής

ΑΠΟΜ Πήγασος - ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας

ΝΟ Πύλου - ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών

ΡΕΠΟ - ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας - ΑΟ Θουρίας

ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών - ΑΠΟΜ Πήγασος

ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - ΝΟ Πύλου

ΣΑΚ Δαϊκλής - ΡΕΠΟ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΟ Θουρίας - ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών

ΑΠΟΜ Πήγασος - ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας

ΡΕΠΟ - ΝΟ Πύλου

ΣΑΚ Δαϊκλής - ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - ΑΟ Θουρίας

ΝΟ Πύλου - ΑΠΟΜ Πήγασος

ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας - ΡΕΠΟ

ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών - ΣΑΚ Δαϊκλής

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΟ Θουρίας - ΝΟ Πύλου

ΡΕΠΟ - ΑΠΟΜ Πήγασος

ΣΑΚ Δαϊκλής - ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας

ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας - ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΠΟΜ Πήγασος - ΑΟ Θουρίας

ΑΠΣ Εράνη Φιλιατρών - ΡΕΠΟ

ΝΟ Πύλου - ΣΑΚ Δαϊκλής

ΑΠΣ Αναγέννηση Παραλίας - ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΕ Σπάρτης - ΡΕΠΟ

ΑΠΟΕΛ Μολάων - Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

Πάνας Κανδήλας - Λάκωνας ΑΓΟΝΓ

ΑΠΣ Άρης Σκάλας - Αστέρας Βλαχιώτη

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη - ΑΕ Σπάρτης

Λάκωνας ΑΓΟΝΓ - ΑΠΟΕΛ Μολάων

Αστέρας Βλαχιώτη - Πάνας Κανδήλας

ΑΠΣ Άρης Σκάλας - ΡΕΠΟ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΕ Σπάρτης - Λάκωνας ΑΓΟΝΓ

ΑΠΟΕΛ Μολάων - Αστέρας Βλαχιώτη

Πάνας Κανδήλας - ΑΠΣ Άρης Σκάλας

ΡΕΠΟ - Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Αστέρας Βλαχιώτη - ΑΕ Σπάρτης

ΑΠΣ Άρης Σκάλας - ΑΠΟΕΛ Μολάων

Πάνας Κανδήλας - ΡΕΠΟ

Λάκωνας ΑΓΟΝΓ - Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΕ Σπάρτης - ΑΠΣ Άρης Σκάλας

ΑΠΟΕΛ Μολάων - Πάνας Κανδήλας

ΡΕΠΟ - Λάκωνας ΑΓΟΝΓ

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη - Αστέρας Βλαχιώτη

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Πάνας Κανδήλας - ΑΕ Σπάρτης

ΑΠΟΕΛ Μολάων - ΡΕΠΟ

ΑΠΣ Άρης Σκάλας - Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

Αστέρας Βλαχιώτη - Λάκωνας ΑΓΟΝΓ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΕ Σπάρτης - ΑΠΟΕΛ Μολάων

ΡΕΠΟ - Αστέρας Βλαχιώτη

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη - Πάνας Κανδήλας

Λάκωνας ΑΓΟΝΓ - ΑΠΣ Άρης Σκάλας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΡΕΠΟ - ΑΕ Σπάρτης

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη - ΑΠΟΕΛ Μολάων

Λάκωνας ΑΓΟΝΓ - Πάνας Κανδήλας

Αστέρας Βλαχιώτη - ΑΠΣ Άρης Σκάλας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΕ Σπάρτης - Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

ΑΠΟΕΛ Μολάων - Λάκωνας ΑΓΟΝΓ

Πάνας Κανδήλας - Αστέρας Βλαχιώτη

ΡΕΠΟ - ΑΠΣ Άρης Σκάλας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Λάκωνας ΑΓΟΝΓ - ΑΕ Σπάρτης

Αστέρας Βλαχιώτη - ΑΠΟΕΛ Μολάων

ΑΠΣ Άρης Σκάλας - Πάνας Κανδήλας

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη - ΡΕΠΟ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΕ Σπάρτης - Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΠΟΕΛ Μολάων - ΑΠΣ Άρης Σκάλας

ΡΕΠΟ - Πάνας Κανδήλας

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη - Λάκωνας ΑΓΟΝΓ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΠΣ Άρης Σκάλας - ΑΕ Σπάρτης

Πάνας Κανδήλας - ΑΠΟΕΛ Μολάων

Λάκωνας ΑΓΟΝΓ - ΡΕΠΟ

Αστέρας Βλαχιώτη - Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΕ Σπάρτης - Πάνας Κανδήλας

ΡΕΠΟ - ΑΠΟΕΛ Μολάων

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη - ΑΠΣ Άρης Σκάλας

Λάκωνας ΑΓΟΝΓ - Αστέρας Βλαχιώτη

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΠΟΕΛ Μολάων - ΑΕ Σπάρτης

Αστέρας Βλαχιώτη - ΡΕΠΟ

Πάνας Κανδήλας - Άμιλλα Αγίου Ιωάννη

ΑΠΣ Άρης Σκάλας - Λάκωνας ΑΓΟΝΓ


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

aspet banner 2018-19

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.