Αποτελέσματα B’ Εθνική γυναικών, Α’-Β’ τοπικό, παιδικό (19-20/11/2022)

0
118

Τα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα με Αρκαδικό ενδιαφέρον συνεχίστηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο (19-20/11/2022) με σημαντικό ενδιαφέρον. Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

 

B’ Εθνική κατηγορία | 2ος όμιλος (1η αγωνιστική)

Εθνικός Καλαμάτας – Γιάννενα 0-8
Φείδων Άργους – Αμαζόνες Κορινθίας 4-0
Ατρόμητος Ζαρουχλέικων – Αστέρας Τρίπολης 0-6
Ίκαρος Πετρωτού – ΑΕΚ Μεσολογγίου 0-0

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ, ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΒΑΘΜΟΙ
1 Φείδων Άργους 1 1 0 0 4 0 3
2 Αστέρας Τρίπολης 1 1 0 0 6 0 3
3 Γιάννενα 1 1 0 0 8 0 3
4 ΑΕΚ Μεσολογγίου 1 0 1 0 0 0 1
5 Ίκαρος Πετρωτού 1 0 1 0 0 0 1
6 Αμαζόνες Κορινθίας 1 0 0 1 0 4 0
7 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 1 0 0 1 0 6 0
8 Εθνικός Καλαμάτας 1 0 0 1 0 8 0

 

Α’ τοπική κατηγορία (5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές ΣΚΟΡ
1. ΑΕΚ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών 19/11/22 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-0
2. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ 19/11/22 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4-0
3. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μελιγούς 19/11/22 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-0
4. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΒΡΑΣΙΕΣ Τεγέας 19/11/22 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
5. ΤΕΓΕΑ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Τεγέας 20/11/22 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
1-3
6. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Αστρους 20/11/22 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
4-0
7. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Λεβιδίου 20/11/22 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
1-2

Βαθμολογία (σε 5 αγώνες):

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΜΕΛΙΓΟΥ 15 5 5 0 0 22 4
2. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 15 5 5 0 0 11 2
3. ΑΕΚ 12 5 4 0 1 18 3
4. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 11 5 3 2 0 14 3
5. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 9 5 3 0 2 10 7
6. ΗΡΑΚΛΗΣ 7 5 2 1 2 9 11
7. ΤΕΓΕΑ 7 5 2 1 2 7 9
8. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 7 5 2 1 2 8 7
9. ΒΡΑΣΙΕΣ 7 5 2 1 2 8 8
10. ΑΧΙΛΛΕΑΣ 4 5 1 1 3 7 8
11. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 3 5 1 0 4 6 15
12. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3 5 1 0 4 5 12
13. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 1 5 0 1 4 5 24
14. ΑΠΟΛΛΩΝ 0 5 0 0 5 0 17

 

Β’ τοπική κατηγορία (3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές ΣΚΟΡ
8. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΔΟΞΑ Λεβιδίου 20/11/22 0-3 α.α.
9. ΕΛΠΙΔΑ – ΑΕΚ Β’ Φιλικών 20/11/22 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ. 4-0
10. ΛΕΩΝΙΔΙΟ Β’ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Λεωνιδίου 20/11/22 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-0
11. ΑΡΗΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών 20/11/22 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-1

Βαθμολογία (σε 3 αγώνες):

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΝΕΣΤΑΝΗ 9 3 3 0 0 13 0
2. ΕΛΠΙΔΑ 9 3 3 0 0 13 1
3. ΔΟΞΑ 9 3 3 0 0 9 2
4. ΑΡΗΣ 6 3 2 0 1 8 1
5. ΛΕΩΝΙΔΙΟ Β’ 3 3 1 0 2 6 8
6. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ 0 3 0 0 3 2 15
7. ΚΑΝΔΗΛΑ 0 3 0 0 3 0 9
8. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Β’ 0 3 0 0 3 0 15

 

Παιδικό πρωτάθλημα «Γ. Κουρούσιας» (3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές ΣΚΟΡ
12. ΕΛΠΙΔΑ – ΑΕΚ Φιλικών 19/11/22 ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
13. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Τεγέας 19/11/22 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-5
14. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΓΟΥ Τεγέας 20/11/22 ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Σ. 5-0
15. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Λεωνιδίου 20/11/22 ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-1

 

Βαθμολογία (σε 3 αγώνες):

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 6 2 2 0 0 10 2
2. ΕΛΠΙΔΑ 6 2 2 0 0 8 3
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3 2 1 0 1 6 8
4. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3 2 1 0 1 4 6
5. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 3 2 1 0 1 8 4
6. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 3 2 1 0 1 6 4
7. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0 2 0 0 2 1 7
8. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 0 2 0 0 2 1 10

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here