Αποτελέσματα Γ’ Εθνική, Γ’ Εθνική γυναικών, Α’-Β’ τοπικό, παιδικό (13-14/11/2021)

0
80

Η αγωνιστική δράση στα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα με Αρκαδικό ενδιαφέρον, περιλάμβανε τη νίκη του Παναρκαδικού επί του ΑΟ Μυκόνου με 3-1 και την ισοπαλία του Ερμή Μελιγούς επί του Αγίου Ιερόθεου με σκορ 0-0. Στα Γ’ Εθνική γυναικών ο Άρης Τρίπολης επιβλήθηκε με σκορ 1-9 στην έδρα του Πατίστα ΑΟΠΚ.

Στο Α’ τοπικό η ΑΕ Δημητσάνας επιβλήθηκε της ΑΕΚ Τρίπολης με σκορ 4-1, ενώ με νίκες συνέχισαν το Λεωνίδιο επί του Ηρακλή και η Δόξα Μεγαλόπολης επί του του Απόλλωνα Τυρού. Στο Β’ τοπικό με νίκες συνέχισαν οι ΠΑΟΚ Τρίπολης και ΑΟ Νέων Τρίπολης, επί του Άρη Τρίπολης και της Νεστάνης αντίστοιχα.

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα στα πρωταθλήματα με Αρκαδικό ενδιαφέρον είχαν ως εξής:

 

Γ’ Εθνική κατηγορία | 5ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Σαντορίνη – Άρης Σκάλας 2-0
Παναρκαδικός – ΑΕ Μυκόνου 3-1
Χαραυγιακός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1
ΑΕ Ερμιονίδας – Φωστήρας 0-1
Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος 0-0

Βαθμολογία (σε 4 αγώνες):

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ ΝΙΚ ΙΣΟΠ ΗΤΤ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 4 3 0 1 6 2 9
2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 3 3 0 0 5 1 9
3 ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΕ 4 3 0 1 8 6 9
4 ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 3 2 1 0 5 0 7
5 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 3 2 0 1 4 4 6
6 ΦΩΣΤΗΡΑΣ 4 1 1 2 1 3 4
7 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 4 1 1 2 3 4 4
8 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 3 0 2 1 0 1 2
9 ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ 4 0 2 2 1 4 2
10 ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 4 0 2 2 1 4 2
11 ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 4 0 1 3 2 7 1

 

 

Γ’ Εθνική κατηγορία γυναικών | 4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Ακαδημία Δόξα ’98 – Λύκοι Αιγιαλείας 0-2
Πατίστα ΑΟΠΚ – Άρης Τρίπολης 1-9
ΑΕ Καλαβρύτων – ΑΣ Τροιζηνίας 0-9

Βαθμολογία (σε 3 αγώνες):

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ ΝΙΚ ΙΣΟΠ ΗΤΤ ΕΠΙΘ ΑΜΥΝ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3 3 0 0 20 1 9
2 ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ ΑΣ 3 3 0 0 21 2 9
3 ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΟΠΚ 3 1 0 2 3 19 3
4 ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 3 1 0 2 4 7 3
5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ 98 3 1 0 2 3 9 3
6 ΑΕ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 3 0 0 3 1 14 0

 

Α’ τοπική κατηγορία (7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές ΣΚΟΡ
1. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ 13/11/21 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-3
2. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους 13/11/21 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-3
3. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΑΕΚ Λεβιδίου 13/11/21 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4-1
4. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ Τεγέας 14/11/21 0-3 α.α.
5. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΤΕΓΕΑ Κορακοβουνίου 14/11/21 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-1
6. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΔΟΞΑ Τυρού 14/11/21 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Τ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-2

Βαθμολογία (σε 7 αγώνες):

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΒΡΑΣΙΕΣ 21 7 7 0 0 24 1
2. ΔΟΞΑ 16 7 5 1 1 17 8
3. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 14 6 4 2 0 20 6
4. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 14 6 4 2 0 15 4
5. ΤΕΓΕΑ 13 7 4 1 2 17 7
6. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 11 7 3 2 2 14 11
7. ΑΕΚ 10 6 3 1 2 13 10
8. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 8 6 2 2 2 13 13
9. ΑΧΙΛΛΕΑΣ 4 6 1 1 4 4 13
10. ΑΠΟΛΛΩΝ 3 7 1 0 6 5 21
11. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 3 6 1 0 5 4 21
12. ΗΡΑΚΛΗΣ 3 6 1 0 5 4 14
13. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 0 7 0 0 7 0 21

 

Β’ τοπική κατηγορία (2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές ΣΚΟΡ
7. ΝΕΣΤΑΝΗ – Α.Ο.Ν.Τ. Φιλικών 13/11/21 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
3-4
8. ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ Φιλικών 14/11/21 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ. 5-0
9. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΚΑΝΔΗΛΑ Μελιγούς 14/11/21 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΝΤΡΕΟΥ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-2

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες):

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο.Ν.Τ. 6 2 2 0 0 11 3
2. ΠΑΟΚ 6 2 2 0 0 8 0
3. ΚΑΝΔΗΛΑ 4 2 1 1 0 4 2
4. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ 1 1 0 1 0 2 2
5. ΕΛΠΙΔΑ 0 1 0 0 1 0 3
6. ΝΕΣΤΑΝΗ 0 2 0 0 2 3 6
7. ΑΡΗΣ 0 2 0 0 2 0 12

 

Παιδικό Πρωτάθλημα | 1ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές ΣΚΟΡ
10. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΕΡΑ 13/11/21 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν. 2-0
11. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Λεβιδίου 13/11/21 0-3 α.α.
12. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Ν.Τ. Τεγέας 13/11/21 ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ. 0-7

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ο.Ν.Τ. 3 1 1 0 0 7 0
2. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 3 1 1 0 0 3 0
3. ΑΣΤΕΡΑΣ 3 1 1 0 0 2 0
4. ΑΕΚ 0 0 0 0 0 0 0
5. ΕΛΠΙΔΑ 0 1 0 0 1 0 2
6. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 0 1 0 0 1 0 3
7. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 0 1 0 0 1 0 7

 

Παιδικό πρωτάθλημα | 2ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές ΣΚΟΡ
13. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΜΕΛΙΓΟΥ Λεωνιδίου 13/11/21 Αναβλ
14. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους 14/11/21 ΝΙΚΑ Ι. 7-1
15. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Αγίου Ανδρέα 14/11/21 3-0 α.α.

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες):

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 3 1 1 0 0 7 1
2. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 3 1 1 0 0 9 1
3. ΒΡΑΣΙΕΣ 3 1 1 0 0 3 0
4. ΜΕΛΙΓΟΥ 3 1 1 0 0 3 0
5. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 0 2 0 0 2 0 6
6. ΑΠΟΛΛΩΝ 0 2 0 0 2 2 16

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here