Το πρόγραμμα της Β’ Εθνική κατηγορίας βόλεϊ γυναικών (σεζόν 2023-24)

0
2149

Έγινε γνωστό το πρόγραμμα της Β’ Εθνικής κατηγορίας βόλεϊ γυναικών για τη σεζόν 2023-24 το οποίο θα διεξαχθεί τελικά σε 10 συνολικά ομίλους σε ολόκληρη την Ελλάδα. Σε ότι αφορά Η’ όμιλο θα περιλαμβάνονται συνολικά 12 ομάδες οι οποίες αποτελούν τα σωματεία της ΕΣΠΕΠ (Πελοποννήσου). Μεταξύ των 12 ομάδων που θα συμμετάσχουν στο πρωτάθλημα περιλαμβάνεται και ο ΑΣΠΕΤ Τρίπολης.

Το πρωτάθλημα σε ότι αφορά την κανονική του διάρκεια θα διεξαχθεί σε συνολικά 22 αγωνιστικές με τις πρωτοπόρες ομάδες να εξασφαλίζει μια θέση για τα μπαράζ ανόδου στην Α2 Εθνική κατηγορία γυναικών. Σε ότι αφορά τον αριθμό των ομάδων που θα υποβιβαστούν από τους δέκα ομίλους της Β’ Εθνικής κατηγορίας γυναικών και κατά συνέπεια και από τον Η’ όμιλο στον οποίο συμμετέχει και ο ΑΣΠΕΤ Τρίπολης, αυτό αναμένεται να καθοριστεί με Ειδική Συμπληρωματική προκήρυξη της διοργανώτριας Ένωσης που στην προκειμένη περίπτωση θα ξεκαθαρίσει μετά από σχετική προκήρυξη της ΕΣΠΕΠ.

Τέλος στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής κατηγορίας ο ΑΣΠΕΤ Τρίπολης, αναμένεται να υποδεχθεί στο κλειστό γυμναστήριο του ΔΑΚ Τρίπολης, εκτός απροόπτου στις 22/10/2023 την ομάδα του ΑΟ Αστέρια, ενώ την 2η αγωνιστική η Αρκαδική ομάδα θα «φιλοξενηθεί» στο κλειστό γυμναστήριο Παραλίας από τον Μεσσηνιακό ΑΟ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Η’ ομίλου στην Β’ Εθνική, έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική

22/10/2023 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
22/10/2023 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ
22/10/2023 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ
22/10/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
22/10/2023 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ   ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.
22/10/2023 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ   Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

2η Αγωνιστική

29/10/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
29/10/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
29/10/2023 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
29/10/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
29/10/2023 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ   ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
29/10/2023 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ   ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.

3η Αγωνιστική

5/11/2023 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
5/11/2023 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
5/11/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ
5/11/2023 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ
5/11/2023 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.   Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
5/11/2023 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.   Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

4η Αγωνιστική

12/11/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.
12/11/2023 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
12/11/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
12/11/2023 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
12/11/2023 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.   Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
12/11/2023 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ   Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

5η Αγωνιστική

19/11/2023 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
19/11/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
19/11/2023 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
19/11/2023 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ
19/11/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ   Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ
19/11/2023 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ   Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

6η Αγωνιστική

26/11/2023 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
26/11/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.
26/11/2023 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
26/11/2023 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
26/11/2023 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ   Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
26/11/2023 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ   Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ

7η Αγωνιστική

3/12/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3/12/2023 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
3/12/2023 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε. Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
3/12/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
3/12/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ   Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ
3/12/2023 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ   Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

8η Αγωνιστική

10/12/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ
10/12/2023 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
10/12/2023 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.
10/12/2023 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
10/12/2023 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ   ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
10/12/2023 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ

9η Αγωνιστική

17/12/2023 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
17/12/2023 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε. Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
17/12/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
17/12/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17/12/2023 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ   ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
17/12/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

10η Αγωνιστική

23/12/2023 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ
23/12/2023 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ
23/12/2023 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
23/12/2023 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.
23/12/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
23/12/2023 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ   ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

11η Αγωνιστική

7/1/2024 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε. ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7/1/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
7/1/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
7/1/2024 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
7/1/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.   Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
7/1/2024 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ   Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

12η Αγωνιστική

14/1/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
14/1/2024 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
14/1/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
14/1/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
14/1/2024 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.   Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
14/1/2024 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ   Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

13η Αγωνιστική

21/1/2024 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
21/1/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ
21/1/2024 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ
21/1/2024 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
21/1/2024 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.   Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
21/1/2024 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.   Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

14η Αγωνιστική

28/1/2024 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
28/1/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
28/1/2024 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
28/1/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
28/1/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ   ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.
28/1/2024 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ   ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

15η Αγωνιστική

4/2/2024 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε. Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ
4/2/2024 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ
4/2/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
4/2/2024 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
4/2/2024 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ   ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
4/2/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ   Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

16η Αγωνιστική

11/2/2024 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
11/2/2024 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
11/2/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
11/2/2024 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.
11/2/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ   Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
11/2/2024 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ   Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17η Αγωνιστική

18/2/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ
18/2/2024 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
18/2/2024 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
18/2/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
18/2/2024 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ   Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
18/2/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ   Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

18η Αγωνιστική

25/2/2024 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
25/2/2024 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
25/2/2024 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.
25/2/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
25/2/2024 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ   Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ
25/2/2024 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ   Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

19η Αγωνιστική

3/3/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
3/3/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
3/3/2024 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
3/3/2024 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3/3/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
3/3/2024 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

20η Αγωνιστική

10/3/2024 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ
10/3/2024 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.
10/3/2024 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
10/3/2024 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ
10/3/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.   Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ
10/3/2024 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ   ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

21η Αγωνιστική

16/3/2024 ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ
16/3/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
16/3/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
16/3/2024 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε. Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ
16/3/2024 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ   ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
16/3/2024 ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.   Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ

22η Αγωνιστική

24/3/2024 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  Γ.Ε.
24/3/2024 ΑΓΥΙΑΣ Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ
24/3/2024 ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.ΠΕΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ
24/3/2024 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ
24/3/2024 ΚΟΡΙΝΘΟΥ Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ   ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.
24/3/2024 ΑΡΓΟΥΣ Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ   Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here