Δυναμική αγωνιστική παρουσία του Αρκαδικού στίβου στους Διασυλλογικούς Αγώνες Κ18 (+φωτό, αποτέλ.)

0
619

Το Σάββατο (20/05) στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Τρίπολης, διεξήχθησαν οι Διασυλλογικοί αγώνες στίβου Κ18 σε ότι αφορά τον 8ο όμιλο στον οποίο συμμετείχαν αθλητές/τριες από την Περιφέρεια Πελοποννήσου. Οργανωτικά οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν χωρίς προβλήματα, ωστόσο η ζέστη και κυρίως η Αφρικανική σκόνη των τελευταίων ημερών δημιούργησε δυσκολίες στους αθλητές/τριες που συμμετείχαν. Το συγκεκριμένο καιρικό φαινόμενο και λόγω και της έναρξης των Πανελληνίων εξετάσεων φαίνεται επίσης ότι έπαιξαν ρόλο στη μειωμένη συμμετοχή αθλητών/τριών στο συγκεκριμένο διασυλλογικό πρωτάθλημα.

Στον αγωνιστικό τομέα πάντως υπήρξαν αρκετές καλές επιδόσεις που συνοδεύτηκαν από το «θερμό» χειροκρότημα των θεατών, συγγενών και φυσικά των προπονητών των αθλητών/τριών που βρέθηκαν στο ΔΑΚ Τρίπολης το περασμένο Σάββατο.

 

Η Αρκαδική παρουσία στους συγκεκριμένους αγώνες…

Ειδικότερα σε ότι αφορά την αγωνιστική παρουσία Αρκάδων αθλητών/τριών η συμμετοχή ήταν και μεγάλη, αλλά παράλληλα συνδυάστηκε και με πολλά πλασαρίσματα στις τρεις πρώτες θέσεις. Ο συνολικός απολογισμός ήταν 22 μετάλλια εκ των οποίων τα 10 χρυσά, τα 8 αργυρά και τα 4 χάλκινα.

Θ. ΑΘΛΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 5.52
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΑΝΗΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1500μ. 4:18.64
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΑΝΗΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3000μ. 9:35.96
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΛΕΚΑ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 2.90
1 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΑ, ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΣΑΛΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΛΕΚΑ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4Χ100μ. 53.22
1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛ ΜΙΤΖΗΘΡΑΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 400μ. ΕΜΠΟΔΙΑ 1:03.39
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΙΝΤΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 1500μ. 5:44.88
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΟΚΑΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 53.32
1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 110μ. ΕΜΠΟΔΙΑ 15.89
1 ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.30
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1500μ. 5:51.02
2 ΕΙΡΗΝΗ ΡΟΥΣΑΚΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 10.91
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 38.56
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΙΑΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 1.75
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΙΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛ ΜΙΤΖΗΘΡΑΣ, ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΚΑΡΜΕΑΣ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4Χ100μ. 46.87
2 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΘΟΥΡΟΥ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 24.83
2 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΚΑΡΜΕΑΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 400μ. ΕΜΠΟΔΙΑ 1:08.09
2 ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ  ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 57.05
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 27.88
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1500μ. 4:46.94
3 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΘΟΥΡΟΥ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 1.50
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΙΝΤΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 800μ. 2:43.20
4 ΕΙΡΗΝΗ ΡΟΥΣΑΚΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 4.73
5 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 800μ. 2:54.45
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 800μ. 2:24.29
5 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 4.63
5 ΜΑΡΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 1.60
5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 200μ. 24.16
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 100μ. 11.85
7 ΑΡΙΑΔΝΗ ΖΑΡΜΠΑΛΑ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1500μ. 6:21.68
7 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΛΑΒΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΚΟΛΕΦΑ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 4Χ100μ. 58.53
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 200μ. 24.67
10 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 100μ. 13.67
10 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 4.28
10 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΤΕΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 5.06
11 ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 4.09
12 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΑ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 100μ. 13.78
14 ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 200μ. 30.76
16 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 100μ. 13.99
17 ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΣΑΛΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 100μ. 14.02
19 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 200μ. 28.91
21 ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟ ΒΟΥΝΑΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 100μ. 14.17
31 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΝΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 100μ. 14.72
36 ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 100μ. 15.20
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΚΟΛΕΦΑ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 100μ. 15.59
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΛΑΒΟΥ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 100μ. 15.93
49 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΡΚΟΛΕΦΑ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 100μ. 18.28

 

Τα αποτελέσματα των Διασυλλογικών Αγώνων Κ18…

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των Διασυλλογικών Αγώνων στίβου Κ18 που διεξήχθησαν το απόγευμα του Σαββάτου (18/05) στο ΔΑΚ Τρίπολης, έχουν αναλυτικά ως εξής:

ΑΝΔΡΕΣ Κ18
Θ. ΑΘΛΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
100μ. (12.74  –  11.64)
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 11.17
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΑΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 11.37
3 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 11.56
4 ΒΑΙΟΣ ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 11.62
5 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΕΚΤΑΡ ΣΤΡΙΓΚΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.76
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.85
7 ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΤΖΟΝΕΤΟΝ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 11.90
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΛΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 11.90
9 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥΡΑΝΑΚΟΣ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 11.94
10 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 12.11
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 12.13
12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛ ΤΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 12.26
13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΣ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 12.29
14 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 12.49
15 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 12.50
16 ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 12.63
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΓΡΕΣ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 12.77
18 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 12.78
19 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 12.92
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 13.03
21 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 13.04
22 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΤΣΟΡΩΝΗΣ ΣΥΛ. ΑΘΛΟΥΜΕΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 13.05
23 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 13.09
24 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΑΜΠΑΣΗΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 13.17
25 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕ ΠΙΤΣΙΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 13.34
26 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΟΜΕΝΙ ΒΡΑΝΓΚΑΛΛΑΣ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 13.43
27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 13.70
28 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΑΣ ΝΕΜΕΑ 2016 15.18
200μ. (26.14  –  23.74)
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 22.35
2 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 23.20
3 ΒΑΙΟΣ ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 23.68
4 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΕΚΤΑΡ ΣΤΡΙΓΚΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 24.02
5 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 24.16
6 ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΤΖΟΝΕΤΟΝ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 24.56
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 24.67
8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25.37
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 25.92
10 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 25.93
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 26.31
12 ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 26.33
13 ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΦΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 26.48
14 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΛΛΙΝΙΑΤΗΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 26.81
15 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 26.94
16 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 27.02
17 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 27.13
18 ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 28.25
19 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 28.91
400μ.  (58.14  –  52.14)
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 53.74
2 ΦΩΤΙΟΣ ΔΡΟΥΖΑΣ ΑΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1:01.44
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΩΝΗΣ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 1:02.73
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΗΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:07.62
800μ. (2:17.14  –  2:04.14)
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 2:05.89
2 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΟΣ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 2:06.55
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΚΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 2:14.04
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΣ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 2:23.18
5 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2:24.29
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 2:24.68
7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 2:27.72
8 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΡΟΣ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 2:33.57
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΦΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:54.50
1500μ. (4:46.14  –  4:21.14)
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΑΝΗΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4:18.64
2 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΕΡΓΟΣ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 4:22.60
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4:46.94
4 ΑΛΚΗΣ ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 4:53.58
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 5:15.69
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:46.10
3000μ. (10:25.14  –  9:40.14)
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΑΝΗΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 9:35.96
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 9:48.17
3 ΑΛΚΗΣ ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 10:40.98
4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 10:43.39
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΚΟΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 11:11.80
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13:31.66
110μ. Εμπ. (18.14  –  16.64)
1 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 15.89
400μ. Εμπ. (1:06.14  –  1:01.14)
1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛ ΜΙΤΖΗΘΡΑΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:03.39
2 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΚΑΡΜΕΑΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1:08.09
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ (1.64  –  1.75)
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 1.75
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΙΑΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.75
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤ ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 1.75
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.64
5 ΜΑΡΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.60
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ (3.20  –  3.80)
1 ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.30
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ (5.48  –  6.40  / 6.45)
1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 6.78
2 ΙΩΗΛ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΥΛΙΕΡΗΣ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 6.78
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5.63
4 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗ ΜΑΤΣΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 5.62
5 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΔΗΜ ΚΟΥΛΙΕΡΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 5.55
6 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΤΣΟΡΩΝΗΣ ΣΥΛ. ΑΘΛΟΥΜΕΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 5.50
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 5.37
8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 5.34
9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΛΛΙΝΙΑΤΗΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5.31
10 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΤΕΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 5.06
11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 4.84
12 ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΙΩΚΟΣ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 4.59
13 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΑΜΠΑΣΗΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 4.42
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΑΣ ΝΕΜΕΑ 2016 3.40
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ (11.58  –  13.05)
1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 14.04
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 13.08
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (10.50  –  13.50)
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 13.27
2 ΑΡΙΣΤΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 13.18
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 11.32
4 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 11.14
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 10.08
6 ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 8.90
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (32.00  –  42.00)
1 ΑΡΙΣΤΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 41.79
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 37.92
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (34.50  –  47.50)
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΟΚΑΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 53.32
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 38.56
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (35.50  –  48.00)
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΑΠΟΕΛ 28.89
2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 27.60
4 Χ 100μ. (50.44  –  45.74)
1 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗ ΜΑΤΣΗΣ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛ ΤΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΑΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 46.39
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΣΙΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛ ΜΙΤΖΗΘΡΑΣ, ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΚΑΡΜΕΑΣ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 46.87
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΤΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΚΟΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΥΛΑΚΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 49.06
4 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΚΙΚΑΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΕΡΜΑΝΗΣ, ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕ ΠΙΤΣΙΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 49.55
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥΡΑΝΑΚΟΣ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 49.55
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
100μ. (14.84  –  13.14)
1 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 12.77
2 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΓΥΡΗ ΣΠΟΥΡΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 12.79
3 ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΜΟΙΡΑΚΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 12.99
4 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 13.05
5 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙ ΚΟΝΤΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 13.33
6 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΠΟΥΦΙΔΗ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 13.35
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 13.45
8 ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13.48
9 ΜΑΓΔΑ ΒΟΥΡΛΕΤΣΗ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 13.51
10 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13.67
11 ΙΟΛΗ ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13.69
12 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΑ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13.78
13 ΑΛΚΗΣΤΗ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 13.81
13 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΤΣΗ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13.81
15 ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 13.89
16 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 13.99
17 ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΣΑΛΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 14.02
18 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΙΩΤΗ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 14.12
18 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΟΥΣΕΚΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 14.12
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΕΝΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 14.14
21 ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟ ΒΟΥΝΑΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 14.17
22 ΣΟΦΙΑ ΡΟΥΣΣΗ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 14.37
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 14.42
23 ΖΩΗ ΓΚΟΝΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 14.42
25 ΕΛΕΝΗ ΛΥΜΠΕΡΗ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 14.47
26 ΝΙΚΗ ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 14.49
27 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΕΡΡΟΥ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 14.50
28 ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΤΣΕΛΩΝΗ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 14.62
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΒΑΡΤΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 14.68
30 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΟΥΜΑ ΑΠΟΕΛ 14.70
31 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΝΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 14.72
32 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΓΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 14.76
33 ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΚΟΝΔΥΛΑΡΟΥ ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 14.78
34 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΖΙΝΕΛΛΗ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 14.99
35 ΣΟΦΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΣΟΥΚΑΡΑ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 15.06
36 ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 15.20
37 ΑΛΙΚΗ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 15.26
38 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΚΛΕΖΑΚΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 15.34
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΚΟΛΕΦΑ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 15.59
40 ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 15.82
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΛΑΒΟΥ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 15.93
42 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 15.94
43 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΤΗΡΑΚΗ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 16.23
44 ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΒΟΥΡΛΕΤΣΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 16.28
45 ΣΟΦΙΑ ΣΑΜΑΡΑ ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 16.32
46 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 16.73
47 ΣΟΦΙΑ ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 17.28
48 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΟΝΗ ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 17.57
49 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΡΚΟΛΕΦΑ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 18.28
50 ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΠΑΤΡΙΚΟΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 20.45
200μ. (30.64  –  27.14)
1 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 26.45
2 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΓΥΡΗ ΣΠΟΥΡΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 26.60
3 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 27.46
4 ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΜΟΙΡΑΚΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 27.73
5 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 27.76
6 ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΓΕΩΡΓ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 28.41
7 ΙΟΛΗ ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 28.85
8 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΚΟΥΠΑ ΣΙΑΠΚΑΡΑ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 29.50
9 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΚΟΥΡΑ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 29.54
10 ΝΑΤΑΛΙΑ ΛΟΥΤΑ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 29.64
11 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 29.66
12 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΙΤΣΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 30.47
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΡ ΝΟΥΛΑ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 30.59
14 ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 30.76
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΝΤΑ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 31.92
16 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 33.06
400μ. (1:11.14  –  1:03.14)
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΥΛΙΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 1:05.07
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΥ ΑΠΟΕΛ 1:16.76
3 ΛΥΔΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΩΓΑΔΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:22.35
800μ. (2:49.14  –  2:29.14)
1 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΣΟΥΛΗ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 2:29.79
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΥΛΙΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 2:41.02
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΙΝΤΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 2:43.20
4 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΛΙΛΗ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 2:48.14
5 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2:54.45
6 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΩΤΑΚΗ ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 2:57.77
7 ΑΛΙΚΗ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 3:11.89
1500μ. (6:00.14  –  5:12.14)
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΙΝΤΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 5:44.88
2 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5:51.02
3 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟ ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 6:01.43
4 ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΟΥ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 6:06.95
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΟΡΑΝΙΤΗ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 6:07.01
6 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:18.07
7 ΑΡΙΑΔΝΗ ΖΑΡΜΠΑΛΑ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6:21.68
8 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:26.17
9 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 6:37.46
3000μ. (13:00.14  –  11:35.14)
1 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 12:15.95
100μ. Εμπ. (18.14  –  16.84)
1 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 16.07
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ (1.36  –  1.53)
1 ΚΑΝΕΛΙΩ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 1.56
2 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΟΥΜΠΑΝΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 1.53
3 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΘΟΥΡΟΥ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 1.50
4 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 1.36
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ (2.50  –  3.00)
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΛΕΚΑ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2.90
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ (4.40  –  5.35)
1 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.52
2 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 5.34
3 ΚΑΝΕΛΙΩ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 4.95
4 ΕΙΡΗΝΗ ΡΟΥΣΑΚΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.73
5 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 4.63
6 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4.58
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΒΑΡΤΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4.51
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4.32
9 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ ΑΣ ΝΕΜΕΑ 2016 4.32
10 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 4.28
11 ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 4.09
12 ΜΥΡΤΩ ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4.07
13 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΟΥΜΑ ΑΠΟΕΛ 4.03
14 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΕΡΡΟΥ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 3.98
15 ΝΑΤΑΛΙΑ ΛΟΥΤΑ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 3.90
16 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3.85
17 ΜΑΡΙΑ ΧΑΣΑΠΗ ΑΣ ΝΕΜΕΑ 2016 3.35
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ (9.40  –  10.70)
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 9.86
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (9.20  –  11.50)
1 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΑΠΟΕΛ 13.42
2 ΕΙΡΗΝΗ ΡΟΥΣΑΚΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.91
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΤΣΩΝΑ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 9.79
4 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 9.55
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΟΥΡΕΛΑΚΟΥ ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 9.11
6 ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 8.62
7 ΙΟΛΗ ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 8.62
8 ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 8.59
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΥ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7.55
10 ΜΥΡΤΩ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7.26
11 ΚΛΕΑ ΤΣΕΛΑ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 6.96
12 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 6.78
13 ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΠΟΥΡΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 6.78
14 ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6.25
15 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΚΛΗΡΗ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 6.12
16 ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΠΑΤΡΙΚΟΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 4.60
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (26.00  –  33.00)
1 ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΑΠΟΕΛ 32.98
2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 32.43
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 27.88
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (32.50  –  41.00)
1 ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 60.58
2 ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 57.05
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΤΣΩΝΑ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 52.66
4 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΛΓΑ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 47.20
5 ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 45.02
6 ΙΟΛΗ ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 35.20
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (28.00  –  34.00)
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΑΡΡΗ ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 25.37
2 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΘΟΥΡΟΥ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 24.83
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΥ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 20.99
4 Χ 100μ. (58.74  –  52.14)
1 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΑ, ΜΑΡΙΑ ΚΟΤΣΑΛΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΛΕΚΑ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 53.22
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΙΩΤΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 53.68
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΡ ΝΟΥΛΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΤΣΗ, ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΚΟΥΠΑ ΣΙΑΠΚΑΡΑ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 54.33
4 ΕΛΕΝΑ ΚΥΤΣΥΚΟΥ, ΜΥΡΤΩ ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥ, ΦΑΝΗ ΤΖΑΝΝΕ, ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΓΕΩΡΓ ΤΣΟΥΜΠΑ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 54.66
5 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΓΙΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΑΚΩΒΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΩΤΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΟΥΣΕΚΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 55.62
6 ΝΙΚΗ ΠΟΥΛΑΚΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΚΛΕΖΑΚΟΥ, ΑΛΚΗΣΤΗ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΜΟΙΡΑΚΟΥ ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 55.69
7 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΛΑΒΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΚΟΛΕΦΑ ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 58.53

 

Η βαθμολογία των Διασυλλογικών Αγώνων Κ18…

Ιδιαίτερα ικανοποιητικός αποδείχθηκε ο αγωνιστικός απολογισμός για τον ΓΣ Αρκαδίας ο οποίος αναδείχθηκε το πρώτο σωματείο στη γενική κατάταξη με συνολικά 139 βαθμούς μπροστά από τον ΓΣ Ακρίτα 2016 και τον ΓΑ Ευρώτα. Ο ΓΣΑ κατετάγη 1ο σωματείο στα αγόρια και 2ο σωματείο στα κορίτσια. Την ίδια ώρα ο Σύλλογος Αρκάδων Δρομέων κατετάγη στην 13η θέση της γενικής κατάταξης με 10 βαθμούς (προερχόμενοι όλοι από τα κορίτσια του συλλόγου), ενώ ο ΓΣΜ Λύκαια κατέλαβε την 16η θέση με 6 βαθμούς (1 από τα αγόρια και 5 από τα κορίτσια του συλλόγου).

Αναλυτικά η βαθμολογία:

  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 89 50 139
2 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 12 77 89
3 ΓΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 38 37 75
4 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 22 41 63
5 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 34 17 51
6 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1888 31 17 48
7 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 18 26 44
8 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13 28 41
9 ΓΣ ΝΙΚΗ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2022 25 8 33
10 ΓΣ “Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ” 6 21 27
11 ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ Ο ΑΡΙΣΤΙΩΝ 12 5 17
12 ΑΠΟΕΛ 0 16 16
13 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 0 10 10
14 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 8 1 9
15 ΕΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0 8 8
16 ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 1 5 6
17 ΦΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3 0 3
18 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0 1 1
19 ΣΥΛ. ΑΘΛΟΥΜΕΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 1 0 1
20 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 0 0 0
21 ΑΣ ΝΕΜΕΑ 2016 0 0 0
22 ΔΡΥΟΠΕΣ ΓΑΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0 0 0
23 ΑΟ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣ 0 0 0
24 ΑΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0 0 0

 

Φωτορεπορτάζ από την αναμέτρηση…

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here