Η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας (19-20/11/2022)

0
175

Τα τοπικά πρωταθλήματα συνεχίζονται με μεγάλο ενδιαφέρον το προσεχές διήμερο (19-20/11) και στην Α’ κατηγορία Αρκαδίας την Κυριακή να ξεχωρίζει το ντέρμπι του ΑΟ Τεγέας με το Λεωνίδιο. Αναλυτικά το πρόγραμμα στα τοπικά πρωταθλήματα έχει ως εξής:

Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΕΚ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών 19/11/22 15:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ 19/11/22 15:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μελιγούς 19/11/22 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΒΡΑΣΙΕΣ Τεγέας 19/11/22 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΤΕΓΕΑ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Τεγέας 20/11/22 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
6. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Αστρους 20/11/22 15:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
7. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Λεβιδίου 20/11/22 15:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΔΟΞΑ Λεβιδίου 20/11/22 11:00
9. ΕΛΠΙΔΑ – ΑΕΚ Φιλικών 20/11/22 11:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.
10. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Λεωνιδίου 20/11/22 15:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
11. ΑΡΗΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών 20/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ» (3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΕΛΠΙΔΑ – ΑΕΚ Φιλικών 19/11/22 11:00 ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
13. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Τεγέας 19/11/22 11:30 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
14. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΓΟΥ Τεγέας 20/11/22 11:00 ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Σ.
15. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Λεωνιδίου 20/11/22 12:00 ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here