Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας (22-23/02/2020)

0
463

Το Σαββατοκύριακο 22-23/02 είναι προγραμματισμένη η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας τόσο για την Α’ και Β’ τοπική κατηγορία όσο και με προγραμματισμένο αγώνα για το Κύπελλο Αρκαδίας. Αναλυτικά για την 18η αγωνιστική της Α’ τοπικής κατηγορίας το πρόγραμμα μπορεί να μην περιλαμβάνει κάποιο μεγάλο ντέρμπι, αλλά επιφυλάσσει κάποιες ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που μπορεί να κρύβουν εκπλήξεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής έχει αναλυτικά ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΜΕΛΙΓΟΥ Αγίου Ανδρέα 22/02/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
2. ΠΑΟΚ – ΔΟΞΑ Φιλικών 22/02/20 15:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεωνιδίου 22/02/20 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
4. ΤΕΓΕΑ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Φιλικών 23/02/20 15:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Λεβιδίου 23/02/20 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
6. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Αστρους 23/02/20 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., SHEHU B.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Για την Β’ τοπική κατηγορία το πρόγραμμα περιλαμβάνει αμφίρροπες αναμετρήσεις με τις Βρασιές που βρίσκεται στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα να έχει ρεπό, δίνοντας όμως αγώνα Κυπέλλου με τον Παναρκαδικό. Αναλυτικά το πρόγραμμα της 15ης αγωνιστικής στην Β’ τοπική κατηγορία έχει ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Αστρους 22/02/20 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
8. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών 22/02/20 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 23/02/20 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)

Για το παιδικό πρωτάθλημα, την 15η αγωνιστική και τον 1ο όμιλο το πρόγραμμα περιλαμβάνει δύο Σαββατιάτικα ματς, με τις λεπτομέρειες να έχουν ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
10. ΑΕΚ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Φιλικών 22/02/20 10:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
11. ΕΛΠΙΔΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Φιλικών 22/02/20 12:00 ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΝΤΡΕΟΥ Δ., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ.

Για το παιδικό πρωτάθλημα, την 15η αγωνιστική και τον 2ο όμιλο το πρόγραμμα περιλαμβάνει μια Σαββατιάτικη και μια Κυριακάτικη αναμέτρηση, με τις λεπτομέρειες να έχουν ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αγίου Ανδρέα 22/02/20 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
13. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα 23/02/20 11:00 ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.

Τέλος για το Κύπελλο Αρκαδίας οι Βρασιές φιλοξενούν τον Παναρκαδικό στο 1ο αγώνα του πρώτου ημιτελικού αγώνα. Αναλυτικά οι λεπτομέρειες έχουν ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα 23/02/20 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here