Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (02-04/10)

0
226

Συνέχεια έχουμε στην αγωνιστική δράση σε ότι αφορά τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ το προσεχές τριήμερο 02-04/10/2021.

Συγκεκριμένα το Σάββατο 02/10 σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος στις 15:30 για το πρωτάθλημα νεανίδων ο Πελασγός ΚΟΜ θα φιλοξενηθεί από την ΑΕΠΣ Αρίς.  Στις 17:30 σε επίπεδο Παίδων ο ΣΕΦΑ Αρκαδικός θα φιλοξενηθεί από την αντίστοιχη ομάδα του Σπαρτιατικού ΓΣ.

Αναλυτικά όλη Σαββατιάτικη αγωνιστική δράση έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
2 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π
3 ΑΟ ΜΕΣ/ΝΗΣ 2017-ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 15:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ.
4 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΠΟΛ.
5 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 20:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
6 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ -ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
7 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΙΘ. ΦΙΛΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.

Την Κυριακή 03/10 σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος ο ΣΕΦΑ Αρκαδικός σε επίπεδο εφήβων θα φιλοξενήσει στις 16:00 την ομάδα του Πελασγού ΚΟΜ, στο ντέρμπι κορυφής του 2ου ομίλου. Στις 18:30 ο Σύλλογος Δρομέων θα φιλοξενήσει τον ΑΕΜ Πολύβιο επίσης για το εφηβικό πρωτάθλημα.

Αναλυτικά όλη η Κυριακάτικη αγωνιστική δράση έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ.
2 ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ
3 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
4 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
5 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΑΠΟΕΛ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ. 14:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
6 ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
7 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.

Τη Δευτέρα 04/10 είναι προγραμματισμένη μια ακόμη αναμέτρηση για το παιδικό πρωτάθλημα. Αναλυτικότερα:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ. 1980 – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here