Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας (05-06/11/2022)

0
221

Η τοπική αγωνιστική ποδοσφαιρική δράση στην Αρκαδία συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (05-06/11/2022) με φουλ αγωνιστική δράση καθώς εκτός από την 3η αγωνιστική στην Α’ τοπική κατηγορία, είναι προγραμματισμένες οι πρεμιέρες τόσο για το πρωτάθλημα της Β’ τοπικής κατηγορίας, όσο επίσης και του παιδικού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα τους προσεχούς διημέρου, έχει αναλυτικά ως εξής:

Α΄ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Τυρού 05/11/22 15:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
2. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΒΡΑΣΙΕΣ Μελιγούς 05/11/22 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3. ΤΕΓΕΑ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Τεγέας 05/11/22 15:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ Φιλικών 06/11/22 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
5. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Τεγέας 06/11/22 15:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
6. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ 06/11/22 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Αστρους 06/11/22 15:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)

Β΄ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΑΡΗΣ – ΚΑΝΔΗΛΑ Φιλικών 05/11/22 15:00
9. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΑΕΚ Β’ Φιλικών 06/11/22 11:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
10. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ Μελιγούς 06/11/22 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
11. ΛΕΩΝΙΔΙΟ Β’ – ΔΟΞΑ Λεωνιδίου 06/11/22 15:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ» | (1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Τεγέας 05/11/22 11:00
13. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΣΤΕΡΑ 06/11/22 11:00 ΧΟΥΝΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
14. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ Αστρους 06/11/22 11:00
15. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΜΕΛΙΓΟΥ Λεωνιδίου 06/11/22 12:00 ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ., ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Α.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here