Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας (12-13/11/2022)

0
163

Η αγωνιστική δράση συνεχίζεται σε ότι αφορά τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αρκαδίας με την Α’ και Β’ κατηγορία, καθώς και το παιδικό πρωτάθλημα. Το αναλυτικό πρόγραμμα των τοπικών πρωταθλημάτων και οι διαιτητές για το διήμερο 12-13/11, έχουν ως εξής:

Α΄ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΜΕΛΙΓΟΥ Κορακοβουνίου 12/11/22 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΤΕΓΕΑ Παναρκαδικού 12/11/22 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
3. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου Ανδρέα 12/11/22 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΚ Τυρού 13/11/22 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Αστρους 13/11/22 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Λεωνιδίου 13/11/22 15:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
7. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Τεγέας 13/11/22 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)

Β΄ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΑΕΚ – ΑΡΗΣ Φιλικών 13/11/22 11:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
9. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ Λεβιδίου 13/11/22 11:00
10. ΝΕΣΤΑΝΗ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Φιλικών 13/11/22 15:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.
11. ΔΟΞΑ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 13/11/22 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ» (2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΑΕΚ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών 12/11/22 11:30 ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑ Μ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.
13. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ Τεγέας 12/11/22 11:30 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Σ.
14. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΑΣΤΕΡΑ 13/11/22 10:30 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
15. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Μελιγούς 13/11/22 11:30 ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here