Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (03-05/12/2022)

0
234

Πλούσια κρίνεται η αγωνιστική δράση στο χώρο του τοπικού μπάσκετ με αρκετές αναμετρήσεις το προσεχές τριήμερο (03-05/12). Ειδικότερα το πρόγραμμα περιλαμβάνει τέσσερα ματς Αρκαδικού ενδιαφέροντος το Σάββατο και τέσσερα την Κυριακή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ, 03-12-2022

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓ.
2 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
3 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00 ΑΝΑΣΤΟΠ/ΛΟΣ  ΑΝΤ., ΠΑΝΑΓΙΩΤ/ΛΟΣ Π.
4 ΜΙΚΤΗ ΠΕΛ/ΣΟΥ – ΕΣΚΑΝΑ (2007) ΠΡΩΤ. ΕΝΩΣΕΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 13:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
5 ΜΙΚΤΗ ΠΕΛ/ΣΟΥ – ΕΣΚΑΝΑ (2008) ΠΡΩΤ. ΕΝΩΣΕΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
6 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.

ΚΥΡΙΑΚΗ, 04-12-2022

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΡΑΧΙΩΤΗΣ, ΔΗΜΟΥΛΑΣ
2 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
3 ΑΟ ΜΕΣ/ΝΗΣ 2017 – ΝΟ ΠΥΛΟΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 18:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ.
4 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 20:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ.
5 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 15:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Κ.
6 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:00 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.
7 ΑΠΟΕΛ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
8 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 05-12-2022

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ- ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ., ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ.
2 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here