Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (17-18/12/2022)

0
353

Συνέχεια με πολλές αναμετρήσεις σε Α1 και Α2 τοπική κατηγορία, στα πρωταθλήματα παίδων και εφήβων, καθώς και στο αναπτυξιακό πρωτάθλημα των γαλανόλευκων αστεριών, συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ το διάστημα 17-21/12/2022.

Αναλυτικά ολόκληρη η αγωνιστική δράση και οι διαιτητές, έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ, 17-12-2022

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΟ ΠΥΛΟΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
2 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
3 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛ. 1980 ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 16:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ.
4 ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 18:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ.
5 ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 13:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
6 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 15:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΑΚΤΥΠΗΣ-ΒΛΑΧ/ΡΟΣ
7 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 19:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
8 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ 16:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
9 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π.

ΚΥΡΙΑΚΗ, 18-12-2022

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΕΛ-ΑΝΥ, ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗΣ
2 ΑΟ ΚΑΛ. 1980 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Γ΄ΕΘΝΚΗ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΕΛ-ΑΝΥ, ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗΣ
3 ΑΟ ΚΑΛ. 1980 – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Γ.
4 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:00 ΣΙΔΕΡΗΣ, ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗΣ
5 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ.
6 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
7 ΑΠΟΕΛ – ΑΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΑΚΤΥΠΗΣ-ΒΛΑΧΟΣ.
8 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
9 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ – ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.

ΔΕΥΤΕΡΑ, 19-12-2022

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΟ ΜΕΣ/ΝΗΣ 2017 – ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.

ΤΕΤΑΡΤΗ, 21-12-2022

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π.
2 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π.
3 ΑΟ ΜΕΣ/ΝΗΣ 2017 – ΣΚ ΚΑΛ/ΤΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 20:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝ.
4 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 19:00 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ.
5 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ. – ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here