Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (14-16/01/2023)

0
392

Η τοπική αγωνιστική δράση στο χώρο του μπάσκετ της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, συνεχίζεται το τριήμερο (14-16/01/2023) με αρκετές ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις. Το προσεχές τριήμερο είναι επίσης προγραμματισμένα πέντε αναμετρήσεις Αρκαδικού ενδιαφέροντος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του τριημέρου, έχει αναλυτικά ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-01-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ -ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:30 ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ.
2 ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.
3 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ.
4 ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 18:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΠΑΝ.
5 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ. 18:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.
6 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-01-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘ. Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΔΙΟΛΑΤΖΗΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
2 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Γ΄ΕΘΝΚΗ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ, ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ
3 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΝΟ ΠΥΛΟΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.
4 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚ. – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
5 ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΗΜ.PLAY-OFF ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
6 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 13:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
7 ΑΠΟΕΛ – ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡΙΠ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 15:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
8 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΑΚΤΥΠΗΣ ΟΔΥΣ.
9 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤ/ΛΟΣ, ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Κ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 16-01-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here