Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας (21-22/01/2023)

0
290

Συνέχεια στην τοπική αγωνιστική δράση είναι προγραμματισμένη το προσεχές Σαββατοκύριακο (21-22/01) και στο αγωνιστικό πρόγραμμα ξεχωρίζουν οι διάφορες αναμετρήσεις. Συγκεκριμένα το Σάββατο η Δημητσάνα φιλοξενεί τον Παναρκαδικό ΑΟ, ενώ την ίδια ώρα ο Πανθυρεατικός φιλοξενεί το Λεωνίδιο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΑΕΚ Αγίου Ανδρέα 21/01/23 15:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Τεγέας 21/01/23 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
3. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους 21/01/23 16:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεβιδίου 22/01/23 00:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
5. ΤΕΓΕΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Τεγέας 22/01/23 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Μελιγούς 22/01/23 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
7. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ 22/01/23 15:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΑΡΗΣ Λεβιδίου 21/01/23 00:00
9. ΕΛΠΙΔΑ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Φιλικών 21/01/23 15:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
10. ΑΕΚ – ΝΕΣΤΑΝΗ Φιλικών 22/01/23 11:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
11. ΔΟΞΑ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 22/01/23 15:00 ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ» (8η αγωνιστική)

Αγώνας Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΑΕΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ Σάββατο 21/01/23 10:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑ Μ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.
13. ΕΛΠΙΔΑ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 21/01/23 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
14. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Σάββατο 21/01/23 12:00 ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ.
15. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/23 11:00 ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Σ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here