Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (21-23/01)

0
339

Η τοπική αγωνιστική δράση συνεχίζεται το προσεχές τριήμερο (21-23/01) στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ με έμφαση εκτός από το εξ’ αναβολής αγώνα του Πολύβιου ΑΕΜ, στα πρωταθλήματα υποδομών, στα οποία είναι προγραμματισμένα έξι αναμετρήσεις με Αρκαδικό ενδιαφέρον.

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση, έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ, 21-01-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ. 1980 – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
2 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ.
3 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ.
4 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
5 ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡ. – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
6 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ- ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ Π.

ΚΥΡΙΑΚΗ, 22-01-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 13:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
2 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ Γ΄ΕΘΝΚΗ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
3 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΤΟΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Γ.
4 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ Γ΄ΕΘΝΚΗ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:00 ΧΡΟΝΗΣ, ΓΕΡΟΣ
5 ΑΟ ΜΕΣ/ΝΗΣ 2017 – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ.
6 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ ΗΜΙΤ. PLAY-OFF ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 15:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
7 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 17:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
8 ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡΙΠ. – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ. ΤΟΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
9 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ – ΑΠΟΕΛ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΑΚΤΥΠΗΣ ΟΔΥΣ.

ΔΕΥΤΕΡΑ, 23-01-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here