Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας (18-19/03/2023)

0
225

Η αγωνιστική δράση στα τοπικά ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (18-19/03/2023) τόσο σε ότι αφορά το πρωτάθλημα της Α’ τοπικής κατηγορίας, όσο και σε ότι αφορά το Β’ τοπικό και το παιδικό πρωτάθλημα.

Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δράση του διημέρου και οι διαιτητές στα γήπεδα της Αρκαδίας, έχει χαρακτηριστικά ως εξής:

Α’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΑΕΚ Μελιγούς 18/03/23 16:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑ Ι.)
2. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΤΕΓΕΑ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ 18/03/23 16:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
3. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Τεγέας 18/03/23 16:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΒΡΑΣΙΕΣ Λεωνιδίου 18/03/23 16:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Τυρού 19/03/23 16:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
6. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Αστρους 19/03/23 16:00 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
7. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Κορακοβουνίου 19/03/23 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)

Β’ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ Φιλικών 18/03/23 16:00 ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν.
9. ΚΑΝΔΗΛΑ – ΝΕΣΤΑΝΗ Λεβιδίου 19/03/23 00:00
10. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΕΚ Λεωνιδίου 19/03/23 15:00 ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ.
11. ΕΛΠΙΔΑ – ΔΟΞΑ Φιλικών 19/03/23 16:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Γ. ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ» (14η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Τεγέας 18/03/23 12:00 ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
17. ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Τεγέας 19/03/23 12:00 ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Σ., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Π.
18. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΕΚ Λεωνιδίου 19/03/23 12:00 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here