Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (01-03/04/2023)

0
283

Η τοπική αγωνιστική δράση σε ότι αφορά τον τοπικό μπασκετικό χώρο συνεχίζεται το προσεχές τριήμερο με αρκετές αναμετρήσης μεταξύ των οποίων και ματς Αρκαδικού ενδιαφέροντος. Το πρόγραμμα συγκεκριμένα περιλαμβάνει συνολικά δέκα ματς Αρκαδικού ενδιαφέροντος σε διάφορα ηλικιακά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το πλούσιο αγωνιστικό πρόγραμμα του τριημέρου (01-03/04/2023), έχει αναλυτικά ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 01-04-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ-ΣΚ ΚΑΛ/ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΟ ΘΟΥΡΙΑΣ 14:00 ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ
2 ΓΣ ΜΕΣ/ΝΗΣ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓΜΕΣ/ΝΗΣ 18:00 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ Π., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ.
3 ΑΟ ΚΑΛ. 1980-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔ. FF (ΗΜΙΤΕΛ) ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 20:15 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.
4 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
5 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒ.- ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
6 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
7 ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΣ ΤΡΙΦΥΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
8 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ-ΣΠΑΡΤΙΑΤ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ 16:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 02-04-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
2 ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. – ΣΕΦΑ ΑΡΚ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 14:00 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
3 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 15:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
4 ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡΙΠ-ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π
5 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π
6 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧ.-ΑΟ ΜΕΣ. 2017 Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
7 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚ. ΓΣ – ΑΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 03-04-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
2 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. – ΝΟ ΠΥΛΟΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π.
3 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ FF ΗΜΙΤ. ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΑΚΤΥΠΗΣ ΟΔΥΣ.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here