Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (12-17/05/2023)

0
528

Με τη μπασκετική σεζόν να οδεύει προς την τελική ευθεία για τη φετινή σεζόν, η αγωνιστική δράση τις επόμενες είναι ιδιαίτερα έντονη με πολλές προγραμματισμένες αναμετρήσεις για την Α1 κατηγορία ανδρών, αλλά και τη β’ φάση σε παίδες, αλλά και δράση στο αναπτυξιακό πρόγραμμα των γαλανόλευκων αστεριών. Μεταξύ των αναμετρήσεων φυσικά και αρκετά ματς με Αρκαδικό ενδιαφέρον.

Αναλυτικά ολόκληρη η αγωνιστική δράση και οι διαιτητές για τις επόμενες ημέρες, έχουν ως εξής:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12-05-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ. 1980 – ΑΟ ΜΕΣ. 2017 ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:15 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΣ Γ.
2 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
3 ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ-ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ 0-20 ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧ/ΤΗ 19:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.,ΑΚΤΥΠΗΣ ΟΔΥΣ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-05-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ.
2 ΑΟ ΜΕΣ/ΝΗΣ 2017 – ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ 20-0 ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 17:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Γ.
3 ΑΟ ΚΑΛ. 1980 – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
4 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ- ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ 20-0 ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠ/ΛΗΣ 16:30 ΚΑΡΑΚΩΝ/ΛΟΣ Π., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.
5 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 19:00 ΚΑΡΑΚΩΝ/ΛΟΣ Π., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.
6 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠ 15:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ.
7 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-05-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ-ΣΚ ΚΑΛ/ΤΑ ΤΟΥΡ. ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΣ ΠΑΡ. ΚΑΛ. ΕΞΩ 12:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.
2 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ ΤΟΥΡ. ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΟ ΘΟΥΡΙΑΣ 14:30 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ι.
3 ΑΟ ΜΕΣ. 2017 – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 18:00 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ Π., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ.
4 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Κ.
5 ΑΟ ΚΑΛ. 1980 – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.
6 ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 16:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
7 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ ΒΦ ΚΟΡΑΣΙΔ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ.
8 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤ – ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧ/ΤΗ 18:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ.
9 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ – ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ 20-0 ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΑΚΤΥΠΗΣ ΟΔΥΣ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 15-05-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΚΑΛ. 1980 ΤΟΥΡ. ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ.
2 ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ – ΑΟ ΚΑΛ. 1980 0-20 ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧ/ΤΗ 19:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΑΚΤΥΠΗΣ ΟΔΥΣ.
3 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 17:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ.
4 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔ – ΑΟ ΜΕΣ. 2017 ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 17-05-2023

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ – ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ,
2 11ο SPARTA ALL STAR GAME 2023 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΑΚΤΥΠΗΣ ΟΔΥΣ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here