Η τοπική αγωνιστική δράση στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (17-22/10/2020)

0
253

Η αγωνιστική δράση συνεχίζεται στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ με την συνέχεια στα πρωταθλήματα υποδομών. Το Σάββατο 17/10 σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος η ομάδα Παίδων του Πολύβιου θα φιλοξενηθεί από την αντίστοιχη ομάδα του ΑΟ Μεσσήνης 2017.

Αναλυτικά ολόκληρη η Σαββατιάτικη αγωνιστική δράση στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
2 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΠΟΛ.
3 ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017-ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
4 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ.
5 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ/ΣΕΥΣ-ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
6 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ/ΣΕΥΣ-ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 19:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
7 ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.

Την Κυριακή 18/10 σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος πέρα από τις αγωνιστικές υποχρεώσεις των ομάδων της Ένωσης στις Εθνικές κατηγορίες, στην Τρίπολη είναι προγραμματισμένες οι αναμετρήσεις σε επίπεδο Παίδων και Εφήβων μεταξύ του ΣΕΦΑ Αρκαδικού και του ΚΟΜ Πελασγού.

Αναλυτικά ολόκληρη η Κυριακάτικη αγωνιστική δράση στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓ. Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 12:00 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ, ΜΠΑΒΕΛΑΣ
2 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ ΜΙΧ.
3 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΣΠ.
4 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 14:00 ΛΑΜΠΟΣ, ΛΙΑΡΟΜΑΤΗΣ
5 ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 -ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 13:00 ΚΩΣΤΗΣ, ΠΛΕΓΑΣ
6 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:30 ΕΛ-ΑΝΥ, ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
7 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
8 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
9 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ. 11:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
10 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ. 13:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
11 ΑΠΟΕΛ – ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι-ΧΡ

Εξ’ αναβολής αναμέτρηση για την προσεχή Πέμπτη 22/10, έχει προγραμματιστεί στη Μεγαλόπολης για το πρωτάθλημα Νεανίδων μεταξύ του ΚΟΜ Πελασγού και του ΑΕΠΣ Αρίς. Αναλυτικότερα:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here