Η τοπική αγωνιστική δράση στην ΕΠΣ Αρκαδίας (01-02/02/2020)

0
375

Η τοπική αγωνιστική δραστηριότητα στο χώρο του τοπικού ποδοσφαίρου συνεχίζεται με ενδιαφέρον το προσεχές Σαββατοκύριακο 01-02/02. Σε επίπεδο Α’ τοπική κατηγορίας για την 15η αγωνιστική μπορεί το πρόγραμμα να μην περιλάμβανε κάποιο μεγάλο ντέρμπι, αλλά σε κάθε περίπτωση είναι προγραμματισμένα ενδιαφέροντας ματς όπως αυτό της Δημητσάνας με τη Δόξα αλλά και η αναμέτρηση της Τεγέας με τον Ολυμπιακό Λεωνιδίου. Ενδιαφέρον και το ματς μεταξύ Κορακοβουνίου και Απόλλων Τυρού.

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΟΚ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Φιλικών 01/02/20 15:00
2. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου Ανδρέα 01/02/20 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
3. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΔΟΞΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 02/02/20 11:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Μελιγούς 02/02/20 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
5. ΤΕΓΕΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φιλικών 02/02/20 15:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
6. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Λεωνιδίου 02/02/20 15:00 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., SHEHU B., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Για την 13η αγωνιστική στην Β’ τοπική κατηγορία οι Βρασιές στο πιο ενδιαφέρον παιχνίδι θα φιλοξενήσουν την αντίστοιχη ομάδα του Ηρακλή Βερβένων. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΚΑΝΔΗΛΑ 01/02/20 00:00
8. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ – ΝΕΣΤΑΝΗ Λεωνιδίου 02/02/20 11:30 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., SHEHU B., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 02/02/20 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
10. ΒΡΑΣΙΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Αγίου Ανδρέα 02/02/20 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

Για το παιδικό πρωτάθλημα, τον 1ο όμιλο και την 12η αγωνιστική είναι προγραμματισμένα δύο Σαββατιάτικα ματς με το πρόγραμμα να έχει αναλυτικά ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
11. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Φιλικών 01/02/20 11:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
12. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – ΔΟΞΑ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 01/02/20 11:00 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΝΤΡΕΟΥ Δ.

Για το παιδικό πρωτάθλημα, τον 2ο όμιλο και την 12η αγωνιστική είναι προγραμματισμένα δύο Κυριακάτικα ματς με το πρόγραμμα να έχει αναλυτικά ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
13. ΜΕΛΙΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Μελιγούς 02/02/20 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΑΥΛΑΚΟΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
14. ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Λεωνίδιο (βοηθητικό) 02/02/20 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here