Η τοπική ποδοσφαιρική δράση της ΕΠΣ Αρκαδίας (02-03/03/2019)

0
347

Κανονικά αγωνιστική δράση είναι προγραμματισμένη το Σαββατοκύριακο για την Α’ και Β’ τοπική κατηγορία, αλλά και για το παιδικό πρωτάθλημα με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις. Αναλυτικότερα στο πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής στην Α’ κατηγορία ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις του Πανθυρεατικού με τον Ορχομενό, του Ολυμπιακού Λεωνιδίου και του Μαντινειακού βάσει βαθμολογικού ενδιαφέροντος αλλά και της Τεγέας με τον Ερμή Μελιγούς.

Αναλυτικότερα η αγωνιστική δράση στην Α’ τοπική κατηγορία έχει ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
6. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ 02/03/19 00:00
7. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Φιλικών 02/03/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ Αστρους 02/03/19 15:00 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Λεωνιδίου 03/03/19 15:00 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
10. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αγίου Ανδρέα 03/03/19 15:00 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
11. ΤΕΓΕΑ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Φιλικών 03/03/19 15:00 ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., SHEHU B.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Στην Β’ τοπική κατηγορία για την 15η αγωνιστική στο αγωνιστικό πρόγραμμα ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Κορυθίου με τον ΠΑΟΚ Τρίπολης.

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση στην Β’ κατηγορία έχει ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ 02/03/19 00:00
13. ΚΟΡΥΘΙΟ – ΠΑΟΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Φιλικών 03/03/19 11:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
14. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΝΕΣΤΑΝΗ Κανδήλας 03/03/19 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
15. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Αστρους 03/03/19 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
16. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ – Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 03/03/19 15:00 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.

Για το παιδικό πρωτάθλημα στη Β’ φάση και τον 1ο όμιλο για την 3η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες δύο αναμετρήσεις.

Αναλυτικότερα το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΤΕΓΕΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ Φιλικών 02/03/19 11:00 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ., ΚΕΚΟΥ Ε.
2. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 02/03/19 13:00 ΛΟΥΚΑΣ Γ., SHEHU B., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑ 06/03/19 16:30 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ., ΚΕΚΟΥ Ε.

Για το παιδικό πρωτάθλημα στη Β’ φάση και τον 2ο όμιλο για την 3η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες δύο αναμετρήσεις.

Αναλυτικότερα το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
4. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μελιγούς 02/03/19 11:00 ΚΥΡΙΟΣ Δ.
5. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αστρους 03/03/19 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here