Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Παίδων της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (σεζόν 2023-24)

0
7915

Η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων υποδομής διεξήχθη τις προηγούμενες μέρες από την ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ. Μεταξύ αυτών πραγματοποιήθηκε και η κλήρωση του πρωταθλήματος Παίδων το οποίο θα διεξαχθεί σε τέσσερις ομίλους. Οι πρωτοπόροι κάθε ομίλου και οι δύο δεύτεροι μετά από αγώνες μπαράζ θα αγωνιστούν στην β’ φάση όλοι με όλους για την ανάδειξη του πρωταθλητή.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΠΟΜ Πήγασος – ΑΟ Θουρίας
ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας – ΓΣ Μεσσήνης
Πρωτέας Καλαμάτας – Καλαμάτα ΣΚ
ΡΕΠΟ: ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΟ Θουρίας – ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσήνης – ΑΠΟΜ Πήγασος
Καλαμάτα ΣΚ – ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας
ΡΕΠΟ: Πρωτέας Καλαμάτας

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας – ΓΣ Μεσσήνης
ΑΠΟΜ Πήγασος – Καλαμάτα ΣΚ
ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας – Πρωτέας Καλαμάτας
ΡΕΠΟ: ΑΟ Θουρίας

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Καλαμάτα ΣΚ – ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας
Πρωτέας Καλαμάτας – ΑΠΟΜ Πήγασος
ΓΣ Μεσσήνης – ΑΟ Θουρίας
ΡΕΠΟ: ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας – Πρωτέας Καλαμάτας
ΑΠΟΜ Πήγασος – ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας
ΑΟ Θουρίας – Καλαμάτα ΣΚ
ΡΕΠΟ: ΓΣ Μεσσήνης

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας – ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας
Πρωτέας Καλαμάτας – ΑΟ Θουρίας
Καλαμάτα ΣΚ – ΓΣ Μεσσήνης
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΜ Πήγασος

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας – ΑΠΟΜ Πήγασος
ΑΟ Θουρίας – ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσήνης – Πρωτέας Καλαμάτας
ΡΕΠΟ: Καλαμάτα ΣΚ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΟ Θουρίας – ΑΠΟΜ Πήγασος
ΓΣ Μεσσήνης – ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας
Καλαμάτα ΣΚ – Πρωτέας Καλαμάτας
ΡΕΠΟ: ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας – ΑΟ Θουρίας
ΑΠΟΜ Πήγασος – ΓΣ Μεσσήνης
ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας – Καλαμάτα ΣΚ
ΡΕΠΟ: Πρωτέας Καλαμάτας

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΓΣ Μεσσήνης – ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας
Καλαμάτα ΣΚ – ΑΠΟΜ Πήγασος
Πρωτέας Καλαμάτας – ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας
ΡΕΠΟ: ΑΟ Θουρίας

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας – Καλαμάτα ΣΚ
ΑΠΟΜ Πήγασος – Πρωτέας Καλαμάτας
ΑΟ Θουρίας – ΓΣ Μεσσήνης
ΡΕΠΟ: ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πρωτέας Καλαμάτας – ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας
ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας – ΑΠΟΜ Πήγασος
Καλαμάτα ΣΚ – ΑΟ Θουρίας
ΡΕΠΟ: ΓΣ Μεσσήνης

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας – ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας
ΑΟ Θουρίας – Πρωτέας Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσήνης – Καλαμάτα ΣΚ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΜ Πήγασος

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΠΟΜ Πήγασος – ΑΣ Απόλλων Καλαμάτας
ΑΕΠΣ Αρίς Καλαμάτας – ΑΟ Θουρίας
Πρωτέας Καλαμάτας – ΓΣ Μεσσήνης
ΡΕΠΟ: Καλαμάτα ΣΚ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας – ΑΟ Καλαμάτα 1980
ΑΟ Μεσσήνης 2017 – ΓΣ Γαργαλιάνων
ΑΣΚ Αστέρας – ΝΟ Πύλου

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΓΣ Γαργαλιάνων – ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας
ΝΟ Πύλου – ΑΟ Μεσσήνης 2017
ΑΟ Καλαμάτα 1980 – ΑΣΚ Αστέρας

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας – ΝΟ Πύλου
ΑΟ Μεσσήνης 2017 – ΑΣΚ Αστέρας
ΑΟ Καλαμάτα 1980 – ΓΣ Γαργαλιάνων

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣΚ Αστέρας – ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας
ΑΟ Μεσσήνης 2017 – ΑΟ Καλαμάτα 1980
ΝΟ Πύλου – ΓΣ Γαργαλιάνων

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας – ΑΟ Μεσσήνης 2017
ΑΟ Καλαμάτα 1980 – ΝΟ Πύλου
ΓΣ Γαργαλιάνων – ΑΣΚ Αστέρας

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΟ Καλαμάτα 1980 – ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας
ΓΣ Γαργαλιάνων – ΑΟ Μεσσήνης 2017
ΝΟ Πύλου – ΑΣΚ Αστέρας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας – ΓΣ Γαργαλιάνων
ΑΟ Μεσσήνης 2017 – ΝΟ Πύλου
ΑΣΚ Αστέρας – ΑΟ Καλαμάτα 1980

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΝΟ Πύλου – ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας
ΑΣΚ Αστέρας – ΑΟ Μεσσήνης 2017
ΓΣ Γαργαλιάνων – ΑΟ Καλαμάτα 1980

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας – ΑΣΚ Αστέρας
ΑΟ Καλαμάτα 1980 – ΑΟ Μεσσήνης 2017
ΓΣ Γαργαλιάνων – ΝΟ Πύλου

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΟ Μεσσήνης 2017 – ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίας
ΝΟ Πύλου – ΑΟ Καλαμάτα 1980
ΑΣΚ Αστέρας – ΓΣ Γαργαλιάνων

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΕΜ Πολύβιος – ΣΚ Σπάρτη
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Σπαρτιατικός ΓΣ
Πάνας Τρίπολης – ΚΟΜ Πελασγός

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Σπαρτιατικός ΓΣ – ΑΕΜ Πολύβιος
ΚΟΜ Πελασγός – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
ΣΚ Σπάρτη – Πάνας Τρίπολης

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΕΜ Πολύβιος – ΚΟΜ Πελασγός
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – Πάνας Τρίπολης
ΣΚ Σπάρτη – Σπαρτιατικός ΓΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Πάνας Τρίπολης – ΑΕΜ Πολύβιος
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΣΚ Σπάρτη
ΚΟΜ Πελασγός – Σπαρτιατικός ΓΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΕΜ Πολύβιος – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
ΣΚ Σπάρτη – ΚΟΜ Πελασγός
Σπαρτιατικός ΓΣ – Πάνας Τρίπολης

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΣΚ Σπάρτη – ΑΕΜ Πολύβιος
Σπαρτιατικός ΓΣ – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
ΚΟΜ Πελασγός – Πάνας Τρίπολης

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΕΜ Πολύβιος – Σπαρτιατικός ΓΣ
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΚΟΜ Πελασγός
Πάνας Τρίπολης – ΣΚ Σπάρτη

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΚΟΜ Πελασγός – ΑΕΜ Πολύβιος
Πάνας Τρίπολης – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
Σπαρτιατικός ΓΣ – ΣΚ Σπάρτη

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΕΜ Πολύβιος – Πάνας Τρίπολης
ΣΚ Σπάρτη – ΣΕΦΑ Αρκαδικός
Σπαρτιατικός ΓΣ – ΚΟΜ Πελασγός

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΑΕΜ Πολύβιος
ΚΟΜ Πελασγός – ΣΚ Σπάρτη
Πάνας Τρίπολης – Σπαρτιατικός ΓΣ

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣ Βατικιώτης – Λάκωνας ΑΓΟΝΓ
ΑΣΚ Άρης Σκάλας – ΑΣ Αστέρας Βλαχιώτη
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΕΛ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Λάκωνας ΑΓΟΝΓ – ΑΠΟΕΛ
ΑΣ Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΣ Βατικιώτης
ΡΕΠΟ: ΑΣΚ Άρης Σκάλας

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΠΟΕΛ – ΑΣ Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΣ Βατικιώτης – ΑΣΚ Άρης Σκάλας
ΡΕΠΟ: Λάκωνας ΑΓΟΝΓ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣΚ Άρης Σκάλας – ΑΠΟΕΛ
ΑΣ Αστέρας Βλαχιώτη – Λάκωνας ΑΓΟΝΓ
ΡΕΠΟ: ΑΣ Βατικιώτης

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΠΟΕΛ – ΑΣ Βατικιώτης
Λάκωνας ΑΓΟΝΓ – ΑΣΚ Άρης Σκάλας
ΡΕΠΟ: ΑΣ Αστέρας Βλαχιώτη

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Λάκωνας ΑΓΟΝΓ – ΑΣ Βατικιώτης
ΑΣ Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΣΚ Άρης Σκάλας
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΕΛ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΠΟΕΛ – Λάκωνας ΑΓΟΝΓ
ΑΣ Βατικιώτης – ΑΣ Αστέρας Βλαχιώτη
ΡΕΠΟ: ΑΣΚ Άρης Σκάλας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣ Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΠΟΕΛ
ΑΣΚ Άρης Σκάλας – ΑΣ Βατικιώτης
ΡΕΠΟ: Λάκωνας ΑΓΟΝΓ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΠΟΕΛ – ΑΣΚ Άρης Σκάλας
Λάκωνας ΑΓΟΝΓ – ΑΣ Αστέρας Βλαχιώτη
ΡΕΠΟ: ΑΣ Βατικιώτης

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
ΑΣ Βατικιώτης – ΑΠΟΕΛ
ΑΣΚ Άρης Σκάλας – Λάκωνας ΑΓΟΝΓ
ΡΕΠΟ: ΑΣ Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here