Πρόγραμμα και διαιτητές της πρεμιέρας στη Γ’ Εθνική κατηγορία (11/10)

0
302

Την Κυριακή 11/10 έχουμε προγραμματισμένη την πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας με τον Παναρκαδικό να φιλοξενείται από τον ΠΑΟ Ρουφ και τον Ερμή Μελιγούς να φιλοξενείται από την Ερμιονίδα. Πρεμιέρες που αναμένονται με μεγάλο ενδιαφέρον προκειμένου να διαπιστωθεί η αγωνιστική ετοιμότητα των εκπροσώπων του Αρκαδικού ποδοσφαίρου για το πρωτάθλημα.

Αναλυτικά λοιπό το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αναμετρήσεων του 7ου ομίλου έχουν αναλυτικά ως εξής:

11/10/20 – 16:00 (Δ.Α.Κ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ) | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Α.Ο.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ), ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).

11/10/20 – 16:00 (ΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣ) | Ο ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ Α.Π.Σ. – ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ), ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

11/10/20 – 16:00 (ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Α.Ο. – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Α.Ο.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΛΕΣΒΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΚΙΛΚΙΣ), ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ).

11/10/20 – 16:00 (ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ) | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Α.Ε. – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Α.Ο.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ).

11/10/20 – 16:00 (Δ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ Α.Σ. – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΧΑΪΑΣ), ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).

11/10/20 – 16:00 (ΔΗΜ. ΡΟΥΦ) | ΡΟΥΦ Π.Α.Ο. – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Α.Ο.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here