Πρόγραμμα και διαιτητές της 1ης αγωνιστικής σε play-out και play-off (18-19/03/2023)

0
71

Μετά την ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος της Super League 1, αυτό το Σαββατοκύριακο (18-19/03/2023), ξεκινούν τα play-out και τα play-off. Ο Αστέρας Τρίπολης το απόγευμα του Σαββάτου (17:00), φιλοξενεί στο «Θ. Κολοκοτρώνης» τον Παναιτωλικό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής σε σε play-out και play-off, έχει ως εξής:

18/03/2023 – 17.00 (ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ)| ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ), ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΛΕΣΒΟΥ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗTΡΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).
VAR: ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
AVAR: ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ (ΞΑΝΘΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).

18/03/2023 – 17.30 (“ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”)| ΠΑΕ ΟΦΗ – ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΗΠΕΙΡΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
VAR: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
AVAR: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΡΑΜΑΣ).

18/03/2023 – 19.30 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)| ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΕ ΙΩΝΙΚΟΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ), ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΕΡΡΩΝ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ).
VAR: ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ).
AVAR: ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).

18/03/2023 – 21.00 (“ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ”)| ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ), ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).
VAR: ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).
AVAR: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ).

19/03/2023 – 17.30 (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ)| ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ), ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
VAR: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
AVAR: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ).

19/03/2023 – 19.00 (“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”)| ΠΑΕ ΑΡΗΣ – ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: AL-HAKIM MOHAMMED (ΠΟ ΣΟΥΗΔΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: KLYVER FREDRIK (ΠΟ ΣΟΥΗΔΙΑΣ), WILDE ROBIN (ΠΟ ΣΟΥΗΔΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).
VAR: XHAJIA JUXHIN (ΠΟ ΑΛΒΑΝΙΑΣ).
AVAR: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΑΠΑΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΘΡΑΚΗΣ).

19/03/2023 – 21.30 (OPAP ARENA)| ΠΑΕ ΑΕΚ – ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ A.O..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: NIKOLA DABANOVIC (ΠΟ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: TODOROVIC VLADAN (ΠΟ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ), SRDAN JOVANOVIC (ΠΟ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ).
VAR: ESTEVES BRUNO (ΠΟ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ).
AVAR: ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here