Πρόγραμμα και διαιτητές της 10ης αγωνιστικής στην Super League 1 (28/11-30/11/2020)

0
78

Η συνέχεια αποτελεί γεγονός στο πρωτάθλημα της Super League 1, με τη διεξαγωγή της 10ης αγωνιστικής στην οποία ο Αστέρας Τρίπολης καλείται την Κυριακή (29/11 – 19:30) να επιστρέψει στις νίκες σ’ έναν αρκετά απαιτητικό ματς απέναντι στην ΑΕΚ η οποία με τη σειρά της θέλει να κατακτήσει τη νίκη ειδικά μετά την «οδυνηρή» ήττα για το Europa League. Διαιτητής στη συγκεκριμένη αναμέτρηση έχει οριστεί ο κ. Ιωάννης Παπαδόπουλος του συνδέσμου Μακεδονίας.

Στην 10η αγωνιστική ο Αρκάς Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος έχει οριστεί να διευθύνει την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον Παναιτωλικό. Την ίδια ώρα Α’ βοηθός της αναμέτρησης ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ, έχει οριστεί ο Αρκάς κ. Τρύφωνας Πετρόπουλος, ενώ Β’ βοηθός της αναμέτρησης ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα έχει οριστεί ο επίσης Αρκάς Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου.

28/11/20 – 17:15 (ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡ) | ΠΑΕ Α.Ε.Λ. – ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΘΡΑΚΗΣ), ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΗΠΕΙΡΟΣ).
VAR: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ).
AVAR: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).

28/11/20 – 19:30 (ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ) | ΠΑΕ ΑΡΗΣ – ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: BEBEK IVAN (ΚΡΟΑΤΙΑ).
ΒΟΗΘΟΙ: PATAKI GORAN (ΚΡΟΑΤΙΑ), ZOBENICA BOJAN (ΚΡΟΑΤΙΑ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
VAR: BEL DARIO (ΚΡΟΑΤΙΑ).
AVAR: ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ALAN SNODDY (ΕΠΟ).

29/11/20 – 15:00 (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ) | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΙΝΧΑΡΝΤ (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ), ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ).
VAR: ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).
AVAR: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

29/11/20 – 17:00 (ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ) | ΠΑΕ ΟΦΗ – ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Car.gr.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΧΑΪΑΣ), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
VAR: ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
AVAR: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).

29/11/20 – 17:15 (ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ) | ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ), ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ).
VAR: ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ).
AVAR: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ).

29/11/20 – 19:30 (ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ) | ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΕ ΑΕΚ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ), ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ).
VAR: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
AVAR: ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ).

30/11/20 – 19:30 (ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΤΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ), ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
VAR: ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΡΑΜΑΣ).
AVAR: ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here