Πρόγραμμα και διαιτητές της 18ης αγωνιστικής στη Super League 1 (23-24/01/2021)

0
154

Το πρωτάθλημα της Super League 1 συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 23-24/01/2021 με τη διεξαγωγή της 18ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος, με τον Αστέρα Τρίπολης να φιλοξενεί στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης» σήμερα (23/01, 15:00) την ΑΕΛ. Ένα ματς στο οποίο η Αρκαδική ομάδα θέλει τη νίκη για να διατηρηθεί στην πρώτη 6άδα του πρωταθλήματος.

Την ίδια ώρα ο Αρκάς ρέφερι Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος θα διευθύνει την αναμέτρηση του Απόλλων Σμύρνης με τον Άρη, με Α’ βοηθό του τον επίσης Αρκά Κωνσταντίνο Τριανταφύλλου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 18ης αγωνιστικής της Super League, έχουν ως εξής:

23/1/2021 – 15.00 | («ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ») | ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΕ Α.ΕΛ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ), ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
VAR: ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
AVAR: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

23/1/2021 – 17.15 | ( «ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ» ) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΕ ΑΡΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ), ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).
ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ).
JUG MATEJ (ΣΛΟΒΕΝΙΑ).
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ).
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

23/1/2021 – 19.30 | ( «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ» ) | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΟΦΗ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ), ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).

24/1/2021 – 15.00 | (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ) | ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΡΑΜΑΣ).
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).
SNODDY ALAN (ΕΠΟ).

24/1/2021 – 17.15 | ( «ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ» ) | ΠΑΕ ΠΑΝΑΓΓΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ).
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ), ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΧΑΙΑΣ).
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ).
ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ).
BUXBAUM REINHARD (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ).

24/1/2021 – 17.15 | (ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» ) | ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ CAR.GR – ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ), ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΚΥΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ).

24/1/2021 – 19.30 | (ΤΟΥΜΠΑΣ) | ΠΑΕ ΠΑ.Ο.Κ. – ΠΑΕ ΑΕΚ. VINCIC SLAVKO (ΣΛΟΒΕΝΙΑ).
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: KLANCNIK TOMAZ (ΣΛΟΒΕΝΙΑ), KOVACIC ANDRAZ (ΣΛΟΒΕΝΙΑ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).
JUG MATEJ (ΣΛΟΒΕΝΙΑ).
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).
ΤΑΠΑΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΘΡΑΚΗΣ).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here