Πρόγραμμα και διαιτητές της 19ης αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική (16-17/02)

0
517

Συνέχεια στην αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας με αρκετές ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις. Στη Σπάρτη εντωμεταξύ ρίχνεται στη «μάχη» σήμερα ο Παναρκαδικός που φιλοξενείται από την ΑΕ Πελλάνας – Καστορείου, σ’ ένα απαιτητικό ματς.

Αύριο συνεχίζεται το κυρίως πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής όσον αφορά τον 8ο όμιλο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής έχει ως εξής:

 

16/02/19 – 15:00 | ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΠΕΛΛΑΝΑΣ-ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ.

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).

 

17/02/19 – 15:00 | ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ – ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ.

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ).

ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ), ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ).

ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).

 

17/02/19 – 15:00 | ΓΗΠ. ΕΠΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ | ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ – Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ.

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ).

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ), ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ).

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).

 

17/02/19 – 15:00 | ΔΗΜ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ.

ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ).

ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ), ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).

ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΩΚΙΔΑΣ).

 

17/02/19 – 15:00 | ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ – ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ.

ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).

ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΧΑΪΑΣ).

 

17/02/19 – 15:00 | ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑΣ ΑΟ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ.

ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).

ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).

ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΛΕΣΒΟΥ).

 

17/02/19 – 13:30 | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ | Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ – ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ.

ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ), ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΧΑΪΑΣ).

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here