Πρόγραμμα και διαιτητές της 22ης αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική (17/03)

0
87

Συνέχεια με την 22η αγωνιστική για την Γ’ Εθνική κατηγορία και για τον 8ο όμιλο η ομάδα του Παναρκαδικού καλείται να αντιμετωπίσει στη Μεσσήνη τον τοπικό Πάμισο. Μια πολύ σημαντική αναμέτρηση με την ομάδα του «τριφυλλιού» να έχει ισχυρό κίνητρο για τη νίκη απέναντι στον αδιάφορο ουσιαστικά Μεσσηνιακό σύλλογο.

Σημαντικές αναμετρήσεις που ενδιαφέρουν έμμεσα τον Παναρκαδικό αποτελούν τα ματς: Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Κατασταρίου, Αμβρυσσέας – Καλαμάτα και Μανδραϊκός  – ΑΕ Λέρνας.

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση και οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής έχουν ως εξής:

17/03/19 (15:00) – ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ), ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).

17/03/19 (15:00) – ΔΗΜ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ – ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ), ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).

17/03/19 (15:00) – ΓΗΠ. ΕΠΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ | ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ – ΠΕΛΛΑΝΑΣ-ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ (ΑΧΑΪΑΣ), ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ).

17/03/19 (15:00) – ΔΗΜ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ – Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΔΟΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΘΗΝΩΝ), ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).

17/03/19 (13:00) – ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ – ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ), ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).

17/03/19 (15:00) – ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ).

17/03/19 (15:00) – ΔΗΜ. ΜΑΝΔΡΑΣ | ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), ΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here