Πρόγραμμα και διαιτητές της 24ης αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική (30/03)

0
335

Το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας συνεχίζεται την Κυριακή με την 24η αγωνιστική του πρωταθλήματος όσον αφορά τον 8ο όμιλο. Εκεί εκκρεμεί η «μάχη» του τίτλου ανάμεσα σε Καλαμάτα και Ασπρόπυργο, καθώς και η μία θέση παραμονής που θα διεκδικήσουν Παναρκαδικός και Αμβρυσσέας. Η ομάδα του Παναρκαδικού καλείται να αγωνιστεί στην έδρα του ΑΟ Ύπατου με στόχο έστω το βαθμό της ισοπαλίας που θα εξασφαλίσει και μαθηματικά την παραμονή στην κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική και τον 8ο όμιλο έχουν ως εξής:

30/03/19 – 16:00 (ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ) | ΠΕΛΛΑΝΑΣ-ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ), ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ).

31/03/19 – 16:00 (ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ) | ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ), ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ).

31/03/19 – 13:30 (ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ – ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΘΗΝΩΝ), ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).

31/03/19 – 16:00 (ΔΗΜ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ) | ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΛΕΣΒΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ), ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).

31/03/19 – 13:00 (ΕΠΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ) | ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΡΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ), ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).

31/03/19 – 16:00 (ΔΗΜ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ) | ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ – ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ), ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ).ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΦΩΚΙΔΑΣ).

31/03/19 – 16:00 (ΔΗΜ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ) | ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ – Ο ΑΣΤΗ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ), ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here