Πρόγραμμα και διαιτητές της 4ης αγωνιστικής στη Super League 1

0
117

Το πρωτάθλημα της Super League 1 συνεχίζεται το προσεχές τριήμερο με την διεξαγωγή της 4ης αγωνιστικής και η ομάδα του Αστέρα Τρίπολης θα κληθεί να αντιμετωπίσει στο Αγρίνιο τον Παναιτωλικό (03/10 – 19:30). Σε μια αναμέτρηση την οποία θα κληθεί να διευθύνει ο κ. Άγγελος Ευαγγέλου του συνδέσμου Αθηνών, με βοηθούς την κα Κουρομπύλια του συνδέσμου Δυτικής Αττικής και τον κ. Στεφανή του συνδέσμου Καρδίτσας.

03/10/2020 – 19:30 (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ) | ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ).
VAR: ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ).
AVAR: ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).

04/10/2020 – 16:00 (Ο.Α.Κ.Α. ) | ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΑΡΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ), ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣΑΤΤΙΚΗΣ).
VAR: ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).
AVAR: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΕΠΟ/ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).

04/10/2020 – 18:15 (ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ) | ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΕ Ο.Φ.Η..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΘΡΑΚΗΣ), ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΔΗΜ. (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ).
VAR: ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ).
AVAR: ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ).

04/10/2020 – 18:15 (ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ) | ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΕ Α.Ε.Λ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ), ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
VAR: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
AVAR: ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

04/10/2020 – 20:30 (Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”) | ΠΑΕ Car.gr ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ), ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).
VAR: ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΡΑΜΑΣ).
AVAR: ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).

04/10/2020 – 21:45 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ) | ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΕ Α.Ε.Κ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΛΕΣΒΟΥ).
VAR: ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ).
AVAR: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).

05/10/2020 – 19:30 (Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ) | ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ), ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
VAR: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ).
AVAR: ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here