Πρόγραμμα και διαιτητές της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος (20/10)

0
259

Το προσεχές διήμερο (20-21/10) είναι προγραμματισμένοι οι αγώνες της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος. Μεταξύ των δώδεκα προγραμματισμένων αναμετρήσεων περιλαμβάνεται και η αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης απέναντι στον Ατρόμητο στο γήπεδο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης».

Ένα ματς ιδιαίτερα ενδιαφέρον και με ισχυρό κίνητρο και για τις δύο ομάδες. Σε ότι αφορά το συγκεκριμένο ματς διαιτητής έχει οριστεί ο κ. Αριστομένης Κουτσιαύτης από το σύνδεσμο Άρτας. Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της 5ης φάσης καθώς και οι διαιτητές και βοηθοί, έχουν αναλυτικά ως εξής:

18/10/22 – 19:00 (ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ) | ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ), ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ).

19/10/22 – 15:00 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ) | ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ), ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).

19/10/22 – 15:00 (Ε.Α.Κ. ΛΑΡΙΣΑΣ “ΑΛΚΑΖΑΡ”) | ΛΑΡΙΣΑ ΑΕ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΠO.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ), ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ).

19/10/22 – 15:00 (ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.) | ATHENS KALLITHEA FC – ΒΕΡΟΙΑ Ν.Π.Σ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ), ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ).

19/10/22 – 15:00 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΕΡΡΩΝ) | ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Μ.Γ.Σ. – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΙΛΚΙΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ), ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΙΛΚΙΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).

19/10/22 – 18:00 (Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΤΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ), ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).

19/10/22 – 15:00 (ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)) | ΚΑΛΑΜΑΤΑ Π.Σ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ), ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).

20/10/22 – 15:00 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ “ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ”) | ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ – ΟΦΗ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ), ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΙΕΡΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ).

20/10/22 – 16:00 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ) | ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΥΠ.Σ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΡΑΜΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ), ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ).

20/10/22 – 16:00 (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ), ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΗΛΕΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ).

20/10/22 – 16:00 (ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ) | ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο. – ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΡΕΘΥΜΝΟΥ), ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΡΕΘΥΜΝΟΥ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).

20/10/22 – 19:00 (OPAP ARENA) | ΑΕΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΧΑΪΑΣ), ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΕΥΒΟΙΑΣ).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here