Πρόγραμμα και διαιτητές της 8ης αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική (09/05)

0
201

Το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας συνεχίζεται μετά τη διακοπή για τη Μεγάλη Εβδομάδα και το Πάσχα, με τη διεξαγωγή της 8ης αγωνιστικής την προσεχή Κυριακή (09/05). Ο Παναρκαδικός φιλοξενεί στην έδρα του τον Πανναυπλιακό 2017 σ’ ένα πολύ σημαντικό από βαθμολογικής άποψης ματς, ενώ ο Ερμής Μελιγούς φιλοξενείται στο Χιλιομόδι από τον τοπικό Ατρόμητο, σ’ ένα επίσης πολύ σημαντικό ματς για τις δύο ομάδες.

Σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος ο Αρκάς ρέφερι Νίκος Αυγερινός έχει οριστεί ο διαιτητής της αναμέτρησης του Μολαϊκού με το Φοίνικα Ν. Επιδαύρου. Την ίδια ώρα βοηθοί του στο συγκεκριμένο ματς έχουν οριστεί οι επίσης Αρκάδες Μάριος Παπαγεωργίου και Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής καθώς και οι διαιτητές – βοηθοί έχουν ως εξής:

9/5/2021 – 17:00 (ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ) | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).

9/5/2021 – 17:00 (ΔΗΜ. ΡΟΥΦ ΠΑΟ) | ΡΟΥΦ ΠΑΟ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΩΔ/ΣΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ), ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

9/5/2021 – 17:00 (ΔΗΜ. ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΛΕΣΒΟΥ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ), ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΠΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).

9/5/2021 – 17:00 (ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ) | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ), ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).

9/5/2021 – 17:00 (ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ) | ΑΠΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΩΔ/ΣΟΥ), ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΖΩΡΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΘΗΝΩΝ).

9/5/2021 – 17:00 (ΔΗΜ. ΜΟΛΑΩΝ) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΟΦΜ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΑΟ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ), ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here