Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΣΚΑΚ (03-04/02/2024)

0
391

Αρκετά ματς είναι προγραμματισμένα για το διήμερο 03-04/02 σε ότι αφορά τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΚ. Μεταξύ αυτών περιλαμβάνονται και διάφορες αναμετρήσεις Αρκαδικού ενδιαφέροντος για τα σε εξέλιξη τοπικά πρωταθλήματα.

Σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος ξεχωρίζουν το εντός έδρας ματς του Πήγασου για την Α1 ΕΣΚΑΚ απέναντι στον Οίακα Ναυπλίου, καθώς και το εκτός έδρας ματς του Λεωνιδίου στην Ερμιόνη απέναντι στην τοπική ομάδα του Κρανιδίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ, 03/02/2024

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
19:00 ΒΕΛΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ ΤΡΙΓΚΑ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΙΑΞ ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ, ΤΣΙΡΑΜΑΝΕΣ
19:30 ΚΙΑΤΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΑΤΟΣ – ΤΗΡΩΝ ΜΠΑΒΕΛΑΣ, ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
17:00 ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ ΜΠΑΒΕΛΑΣ, ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
19:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ, ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
17:00 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΒΡΑΧΑΤΙ – ΕΡΜΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
15:00 ΛΕΧΑΙΟΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΖΕΥΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ
15:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΑΝΙΔΙ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΜΑΣΟΥΡΗΣ, ΜΑΡΔΙΚΗΣ
16:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΑΝΟΙ – ΔΟΞΑ ΤΡΙΓΚΑ, ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
14:30 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ, ΤΣΙΡΑΜΑΝΕΣ
13:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΡΑΝΙΔΙ ΜΠΑΒΕΛΑΣ, ΦΡΑΓΚΟΣ
11:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΟΙΑΞ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ
11:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΦΡΑΓΚΟΣ
13:00 ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΡΑΤΟΣ ΘΕΛΕΡΙΤΗΣ
10:00 ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΡΩΝ – ΖΕΥΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
12:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΚΑΟΚ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
11:00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
11:00 ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΩΝΙΣ – ΒΡΑΧΑΤΙ ΜΑΣΟΥΡΗΣ, ΜΑΡΔΙΚΗΣ
15:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΔΑΝΑΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ, ΦΡΑΓΚΟΣ
13:30 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΜΑΣΟΥΡΗΣ, ΜΑΡΔΙΚΗΣ
13:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΙΝΙ U 12 ΚΑΟΚ – ΤΗΡΩΝ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
11:00 ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΜΙΝΙ U 12 ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ – ΛΕΟΝΤΑΣ ΘΕΛΕΡΙΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 04/02/2024

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
13:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΑΝΙΔΙ – ΛΕΟΝΤΑΣ ΤΣΙΡΑΜΑΝΕΣ, ΦΡΑΓΚΟΣ
13:00 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΒΡΑΧΑΤΙ – ΚΑΟΚ ΤΡΙΓΚΑ, ΜΑΣΟΥΡΗΣ
19:00 Ν.ΚΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΙΑΞ ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
15:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΕΦΗΒΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ ΜΠΑΒΕΛΑΣ, ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ
13:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΜΕΑ ΜΠΑΒΕΛΑΣ, ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ
15:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΛΕΟΝΤΑΣ ΤΣΙΡΑΜΑΝΕΣ, ΦΡΑΓΚΟΣ
13:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΙΑΞ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΠΑΚΑΛΗΣ
14:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
11:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
14:00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΡΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
13:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΟΚ – ΚΡΑΝΙΔΙ ΜΑΡΔΙΚΗΣ, ΘΕΛΕΡΙΤΗΣ
17:00 ΚΙΑΤΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΑΡΑΤΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΤΡΙΓΚΑ
11:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΖΕΥΣ – ΓΕΡΑΝΟΙ ΜΑΡΔΙΚΗΣ
09:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here