Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (11-15/05/2024)

0
140

Η αγωνιστική δράση στο χώρο του τοπικού μπάσκετ της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ επανέρχεται σε έντονους ρυθμούς τις προσεχείς ημέρες, περιλαμβάνοντας και αναμετρήσεις Αρκαδικού ενδιαφέροντος. Ξεχωρίζουν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των Αρκαδικών ομάδων για την 20η αγωνιστική το απόγευμα της Κυριακής (12/05) και συγκεκριμένα οι εντός έδρας αναμετρήσεις του Πολύβιου με τον Δίωνα Κυπαρισσίας, του Πελασγού ΚΟΜ με την Καλαμάτα ’80 και του ΣΕΦΑ Αρκαδικού με την Καλαμάτα ΣΚ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές για το διάστημα 11-15/05/2024, έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-05-2024

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. – ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ ΝΕΟΙ – ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:15 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ ΝΕΟΙ – ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π.
ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΩΤΗΣ – ΓΕΑ ΑΜΙΛ 2000 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-05-2024

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:15 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΟΕΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 19:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ.
ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ Π., ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ.
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΚΑΛ. 1980 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:30 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ Π., ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ.
ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΣΚ ΚΑΛ/ΤΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π.
ΑΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 13-05-2024

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛ. – ΓΣ ΓΑΡΓ. ΝΕΟΙ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΖΑΦΕΙΡΟΠ/ΛΟΣ Γ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 15-05-2024

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ) Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here