Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΣΚΑΚ (20-21/01/2024)

0
606

Πλούσια χαρακτηρίζεται η αγωνιστική δράση στο χώρο του τοπικού μπάσκετ της ΕΣΚΑΚ με αρκετά παιχνίδια και Αρκαδικού ενδιαφέροντος. Ξεχωρίζουν η εντός έδρας αναμέτρηση του Πήγασου Θυρέας με την Κορωνίδα Λιγουριού και η εντός έδρας αναμέτρηση του ΑΣ Λεωνιδίου με την Ολυμπιάδα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του διημέρου, έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ, 20/01/2024

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
19.00 ΒΕΛΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΤΡΙΓΚΑ, ΜΑΣΟΥΡΗΣ
19.00 ΑΣΤΡΟΥΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΜΠΑΒΕΛΑΣ, ΜΗΣΙΟΥΛΗΣ
19.30 ΚΙΑΤΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΑΤΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ
17.00 ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ – ΟΙΑΞ ΤΡΙΓΚΑ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
19.00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΤΗΡΩΝ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
19.00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΦΑΣΟΛΗΣ, ΒΟΜΠΙΡΗΣ
17.00 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΒΡΑΧΑΤΙ – ΔΟΞΑ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ
16.00 ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΗΣΙΟΥΛΗΣ, ΤΣΙΡΑΜΑΝΕΣ
17.00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
15.00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΖΕΥΣ ΜΠΑΒΕΛΑΣ, ΦΡΑΓΚΟΣ
17.00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΑΝΙΔΙ – ΓΕΡΑΝΟΙ ΦΑΣΟΛΗΣ, ΒΟΜΠΙΡΗΣ
14.00 ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΗΣΙΟΥΛΗΣ, ΤΣΙΡΑΜΑΝΕΣ
12.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΓΕΡΑΝΟΙ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
11.00 ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΑΣΟΥΡΗΣ
13.00 ΚΙΑΤΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΡΑΤΟΣ – ΒΡΑΧΑΤΙ ΜΑΡΔΙΚΗΣ
11.00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ
12.00 Ν.ΚΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ, 21/01/2024

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
12.00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΑΝΙΔΙ – ΚΑΟΚ ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
14.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΤΗΡΩΝ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
19.00 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΒΡΑΧΑΤΙ – ΑΡΑΤΟΣ ΤΡΙΓΚΑ, ΜΑΣΟΥΡΗΣ
15.00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ ΜΗΣΙΟΥΛΗΣ, ΤΣΙΡΑΜΑΝΕΣ
11.00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΟΙΑΞ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ, ΜΠΑΚΑΛΗΣ
13.00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ, ΜΠΑΚΑΛΗΣ
15.00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΔΟΞΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ
17.00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
09.00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΙΑΞ – ΔΟΞΑ ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
12.00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ ΜΗΣΙΟΥΛΗΣ
11.00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΣΙΡΑΜΑΝΕΣ
12.00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΟΚ – ΑΡΑΤΟΣ ΜΑΡΔΙΚΗΣ, ΘΕΛΕΡΙΤΗΣ
15.00 ΛΕΧΑΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΛΕΟΝΤΑΣ – ΑΡΑΤΟΣ ΜΑΣΟΥΡΗΣ
13.00 ΒΕΛΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ΤΡΙΓΚΑ
12.00 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΓΕΡΑΝΟΙ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
10.00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΖΕΥΣ – ΤΗΡΩΝ ΜΑΡΔΙΚΗΣ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here