Το αναλυτικό πρόγραμμα της 6ης – 13ης αγωνιστικής στη Super League 1

0
100

Ανακοινώθηκε από τη διοργανώτρια αρχή της Super League 1 το αναλυτικό πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών έως και το φινάλε του α’ γύρου (6η έως 13η αγωνιστική). Ο Αστέρας σ’ αυτές τις αγωνιστικές θα κληθεί να δώσει πέντε ματς Κυριακές, δύο ματς τις Δευτέρες και μία αναμέτρηση την Τετάρτη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ

01/10/2022

19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

02/10/2022

15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

02/10/2022

16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

02/10/2022

19:30 ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ

02/10/2022

21:30 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ

03/10/2022

18:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
ΔΕΥΤΕΡΑ

03/10/2022

20:00 ΑΕΚ – ΙΩΝΙΚΟΣ OPAP ΑΡΕΝΑ

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ

08/10/2022

17:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ

08/10/2022

19:30 ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ

09/10/2022

16:00 ΟΦΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

09/10/2022

16:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ

09/10/2022

19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

09/10/2022

21:15 ΑΡΗΣ – ΑΕΚ ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”
ΔΕΥΤΕΡΑ

10/10/2022

18:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ

15/10/2022

17:00 ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ

15/10/2022

20:30 ΑΡΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

16/10/2022

16:00 ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ OPAP ΑΡΕΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ

16/10/2022

18:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΦΗ Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

16/10/2022

19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

16/10/2022

20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”
ΔΕΥΤΕΡΑ

17/10/2022

20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ

22/10/2022

19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ

22/10/2022

19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ

23/10/2022

16:00 ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ

23/10/2022

19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

23/10/2022

19:30 ΠΑΟΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ

24/10/2022

18:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ

24/10/2022

20:00 ΟΦΗ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ

29/10/2022

17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ

29/10/2022

19:30 ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ

30/10/2022

16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

30/10/2022

16:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ

30/10/2022

19:30 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ OPAP ΑΡΕΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ

30/10/2022

20:30 ΑΡΗΣ – ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”
ΔΕΥΤΕΡΑ

31/10/2022

18:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ

05/11/2022

16:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”
ΣΑΒΒΑΤΟ

05/11/2022

18:30 ΟΦΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”
ΣΑΒΒΑΤΟ

05/11/2022

19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ

05/11/2022

21:00 ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ

06/11/2022

16:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ

06/11/2022

19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

06/11/2022

20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΚ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΤΡΙΤΗ

08/11/2022

20:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”
ΤΕΤΑΡΤΗ

09/11/2022

17:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ

09/11/2022

18:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ

09/11/2022

20:00 ΑΕΚ – ΟΦΗ OPAP ΑΡΕΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ

09/11/2022

20:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ

10/11/2022

19:00 ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΠΕΜΠΤΗ

10/11/2022

21:30 ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ

13/11/2022

16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

13/11/2022

16:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

13/11/2022

18:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

13/11/2022

19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”
ΚΥΡΙΑΚΗ

13/11/2022

21:30 ΠΑΟΚ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ

14/11/2022

18:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”
ΔΕΥΤΕΡΑ

14/11/2022

19:30 ΟΦΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here