Το αναλυτικό πρόγραμμα του 5ου ομίλου στη Γ’ Εθνική (σεζόν 2021-22)

0
186

Το πρωί της Παρασκευής (15/10) διεξήχθη από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας, η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ημερομηνίες των αναμετρήσεων του 5ου ομίλου στον οποίου ανήκουν και οι Παναρκαδικός και Ερμής Μελιγούς, έχουν αναλυτικά ως εξής:

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/10/2021)

ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 24/10/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ 24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 24/10/2021 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ      

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (31/10/2021)

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ 31/10/2021 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 31/10/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ 31/10/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ «Σ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ» (ΑΘΗΝΩΝ)
Ρεπό: ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ      

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (07/11/2021)

ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 07/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 07/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 07/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 07/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ «Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ» (ΑΘΗΝΩΝ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 07/11/2021 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ      

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/11/2021)

ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ

 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 14/11/2021 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 14/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
Ρεπό: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ      

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/11/2021)

ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 21/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 21/11/2021 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 21/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ «Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ» (ΑΘΗΝΩΝ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 21/11/2021 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 21/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ      

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/11/2021)

ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ 28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 28/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ 28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 28/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 28/11/2021 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
Ρεπό: ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ      

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (05/12/2021)

ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 05/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ – ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 05/12/2021 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 05/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 05/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 05/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ      

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/12/2021)

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ – ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ 12/12/2021 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 12/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ «Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ» (ΑΘΗΝΩΝ)
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 12/12/2021 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 12/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 12/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
Ρεπό: Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ      

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19/12/2021)

ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 19/12/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ 19/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 19/12/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 19/12/2021 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 19/12/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ      

 

10η Αγωνιστική (09/01/2022)

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ 09/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 09/01/2022 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 09/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ «Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ» (ΑΘΗΝΩΝ)
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 09/01/2022 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 09/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ      

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/01/2022)

ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 16/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 16/01/2022 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ 16/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 16/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 16/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Ρεπό: ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ      

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/01/2022)

ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ 23/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 23/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 23/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 23/01/2022 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 23/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ «Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ» (ΑΘΗΝΩΝ)
Ρεπό: ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ      

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/01/2022)

ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 30/01/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 30/01/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 30/01/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 30/01/2022 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 30/01/2022 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
Ρεπό: ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ      

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (06/02/2022)

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ 06/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 06/02/2022 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 06/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 06/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ 06/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ      

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/02/2022)

ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 13/02/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 13/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 13/02/2022 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 13/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ «Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ» (ΑΘΗΝΩΝ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 13/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
Ρεπό: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ      

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/02/2022)

Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ 20/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 20/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 20/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ 20/02/2022 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 20/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ      

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/02/2022)

ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 27/02/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 27/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ «Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ» (ΑΘΗΝΩΝ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ – ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 27/02/2022 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 27/02/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 27/02/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
Ρεπό: ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ      

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (05/03/2022)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ 05/03/2022 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ «Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ» (ΑΘΗΝΩΝ)
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ 05/03/2022 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 05/03/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 05/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 05/03/2022 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ      

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/03/2022)

ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ 13/03/2022 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 13/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 13/03/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 13/03/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 13/03/2022 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
Ρεπό: Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ      

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/03/2022)

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ 20/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 20/03/2022 15:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 20/03/2022 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 20/03/2022 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 20/03/2022 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ      

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/03/2022)

ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 27/03/2022 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ 27/03/2022 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 27/03/2022 16:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 27/03/2022 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 27/03/2022 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ      

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03/04/2022)

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 03/04/2022 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 03/04/2022 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 03/04/2022 16:00 Α’ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 03/04/2022 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ “Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ)
ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ – Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ 03/04/2022 16:00 ΔΗΜ. Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
Ρεπό: ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ      

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here