Το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Αρκαδίας της σεζόν 2019-20

0
368

Το απόγευμα της Δευτέρας 2 Σεπτεμβρίου διεξήχθη η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ τοπικής κατηγορίας. Μια κλήρωση η οποία αναμενόταν με ιδιαίτερο ενδιασφέρον από αρκετές ομάδες που θέλουν να πραγματοποιήσουν μια ανταγωνιστική παρουσία και κάποιες από αυτές που έχουν πρωταγωνιστικές βλέψεις. Στο ξεκίνημα και στις πρώτες αγωνιστικές έχουν προκύψει ενδιαφέροντα παιχνίδια μεταξύ ομάδων που αναμένεται να διαμορφώσουν σημαντικό ρόλο στο πρωτάθλημα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ τοπικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2019-20 έχει ως εξής:

1η αγωνιστική 12η
Ερμής Μελιγούς-Απόλλων Τυρού
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Μαντινειακός
Πανθυρεατικός-Δημητσάνα
Ορχομενός Λεβιδίου-Δόξα Μεγαλόπολης
ΠΑΟΚ Τρίπολης-Λεωνίδιο
Τεγέα-Κορακοβούνι

2η αγωνιστική 13η
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Ερμής Μελιγούς
Απόλλων Τυρού-Πανθυρεατικός
Μαντινειακός-Ορχομενός Λεβιδίου
Δημητσάνα-ΠΑΟΚ Τρίπολης
Δόξα Μεγαλόπολης-Τεγέα
Κορακοβούνι-Λεωνίδιο

3η αγωνιστική 14η
Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός
Ορχομενός Λεβιδίου-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
ΠΑΟΚ Τρίπολης-Απόλλων Τυρού
Τεγέα-Μαντινειακός
Κορακοβούνι-Δημητσάνα
Λεωνίδιο-Δόξα Μεγαλόπολης

4η αγωνιστική 15η
Ορχομενός Λεβιδίου-Ερμής Μελιγούς
Πανθυρεατικός-ΠΑΟΚ Τρίπολης
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Τεγέα
Απόλλων Τυρού-Κορακοβούνι
Μαντινειακός-Λεωνίδιο
Δόξα Μεγαλόπολης-Δημητσάνα

5η αγωνιστική 16η
Ερμής Μελιγούς-ΠΑΟΚ Τρίπολης
Τεγέα-Ορχομενός Λεβιδίου
Κορακοβούνι-Πανθυρεατικός
Λεωνίδιο-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
Δόξα Μεγαλόπολης-Απόλλων Τυρού
Δημητσάνα-Μαντινειακός

6η αγωνιστική 17η
Τεγέα-Ερμής Μελιγούς
ΠΑΟΚ Τρίπολης-Κορακοβούνι
Ορχομενός Λεβιδίου-Λεωνίδιο
Πανθυρεατικός-Δόξα Μεγαλόπολης
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Δημητσάνα
Απόλλων Τυρού-Μαντινειακός

7η αγωνιστική 18η
Ερμής Μελιγούς-Κορακοβούνι
Λεωνίδιο-Τεγέα
Δόξα Μεγαλόπολης-ΠΑΟΚ Τρίπολης
Δημητσάνα-Ορχομενός Λεβιδίου
Μαντινειακός-Πανθυρεατικός
Απόλλων Τυρού-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

8η αγωνιστική 19η
Λεωνίδιο-Ερμής Μελιγούς
Κορακοβούνι-Δόξα Μεγαλόπολης
Τεγέα-Δημητσάνα
ΠΑΟΚ Τρίπολης-Μαντινειακός
Ορχομενός Λεβιδίου-Απόλλων Τυρού
Πανθυρεατικός-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

9η αγωνιστική 20η
Ερμής Μελιγούς-Δόξα Μεγαλόπολης
Δημητσάνα-Λεωνίδιο
Μαντινειακός-Κορακοβούνι
Απόλλων Τυρού-Τεγέα
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-ΠΑΟΚ Τρίπολης
Πανθυρεατικός-Ορχομενός Λεβιδίου

10η αγωνιστική 21η
Δημητσάνα-Ερμής Μελιγούς
Δόξα Μεγαλόπολης-Μαντινειακός
Λεωνίδιο-Απόλλων Τυρού
Κορακοβούνι-Ολυμπιακός Λεωνιδίου
Τεγέα-Πανθυρεατικός
ΠΑΟΚ Τρίπολης-Ορχομενός Λεβιδίου

11η αγωνιστική 22η
Μαντινειακός-Ερμής Μελιγούς
Απόλλων Τυρού-Δημητσάνα
Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Δόξα Μεγαλόπολης
Πανθυρεατικός-Λεωνίδιο
Ορχομενός Λεβιδίου-Κορακοβούνι
ΠΑΟΚ Τρίπολης-Τεγέα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here