Το πρόγραμμα των τελευταίων έξι αγωνιστικών της Super League 1

0
150

Μετά τη σημερινό διοικητικό συμβούλιο μέσω τηλεδιάσκεψης της διοργανώτριας αρχής της Super League 1, εγκρίθηκε το αναλυτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος για τις τελευταίες έξι αγωνιστικές (21η – 26η). Αναλυτικά το πρόγραμμα για τις συγκεκριμένες αγωνιστικές, έχουν ως εξής:

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σαββατο 4/2 17:00 Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”
Σαββατο 4/2 19:00 ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή 5/2 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”
Κυριακή 5/2 17:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 5/2 20:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 5/2 20:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ
Δευτέρα 6/2 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σαββατο 11/2 20:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
Κυριακή 12/2 16:00 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 12/2 20:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”
Δευτερα 13/2 17:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – Ο.Φ.Η. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”
Δευτερα 13/2 18:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”
Δευτερα 13/2 18:30 Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ OPAP ΑΡΕΝΑ
Δευτερα 13/2 21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σαββατο 18/2 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”
Σαββατο 18/2 19:30 Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”
Σαββατο 18/2 20:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”
Κυριακή 19/2 16:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”
Κυριακή 19/2 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 19/2 20:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ
Δευτερα 20/2 18:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Παρασκευή 24/2 20:00 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Σαββατο 25/2 17:30 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ OPAP ΑΡΕΝΑ
Σαββατο 25/2 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ. Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
Σαββατο 25/2 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”
Κυριακή 26/2 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 26/2 16:00 ΙΩΝΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή 26/2 19:30 ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σαββατο 4/3 17:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΡΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ “ΑΘ. ΔΙΑΚΟΣ”
Σαββατο 4/3 20:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”
Κυριακή 5/3 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”
Κυριακή 5/3 17:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. Ε.Σ.Ι. “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
Κυριακή 5/3 19:30 Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”
Κυριακή 5/3 20:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΙΩΝΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ
Δευτέρα 6/3 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “Α. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Κυριακή 12/3 19:00 Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ OPAP ΑΡΕΝΑ
Κυριακή 12/3 19:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ “ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”
Κυριακή 12/3 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 12/3 19:00 ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. – Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 12/3 19:00 ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή 12/3 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 12/3 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here