Το απόγευμα της Παρασκευής (14/10) στη Μεγαλόπολη είναι προγραμματισμένη προπόνηση κλιμακίου στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ. Στις προπονήσεις που θα διεξαχθούν σε δύο γκρουπ θα συμμετάσχουν επίλεκτοι αθλητές από σωματεία της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, γεννημένοι το 2007 και το 2008.
Αξίζει να σημειωθεί ότι σε ότι αφορά τους συλλόγους της Αρκαδίας, έχουν κληθεί για το γκρουπ που περιλαμβάνει αθλητές γεννημένους το 2008, τους Αντώνιο Δρακόπουλο και Βασίλειο Μερζιώτη (Πελασγός ΚΟΜ), ενώ για το γκρουπ αθλητών γεννημένων το 2007 τους Δημήτρη Γιαννόπουλο (Πελασγός ΚΟΜ), Νικόλαο Μακρή και Διονύσιο Ναστόπουλο (ΣΕΦΑ Αρκαδικός), καθώς και τον Παναγιώτη-Αθανάσιο Μαργιώλα (Πάνας Τρίπολης).
Αναλυτικά οι αθλητές που κλήθηκαν να συμμετάσχουν στις προπονήσεις υπό την επίβλεψη του Ομοσπονδιακού τεχνικού Χάρη Κουλουριώτη είναι οι παρακάτω:
GROUP #01: 14/10/22 | Κ.Γ. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | 17:15-18:45 | ΓΕΝΝ. 2008
# | ΕΠΙΘΕΤΟ | ΟΜΑΔΑ |
1 | ΑΡΒΑΝΙΤΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ |
2 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ |
3 | ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ |
4 | ΙΒΑΝΟΒ ΒΙΚΤΟΡ | ΑΜΙΛΛΑ |
5 | ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
6 | ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ |
7 | ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
8 | ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
9 | ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ | ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
10 | ΜΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ |
11 | ΜΙΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ |
12 | ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ | ΑΠΟΕΛ ΜΟΛΑΩΝ |
13 | ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ |
14 | ΝΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ |
15 | ΝΤΕΜΕΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ |
16 | ΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
17 | ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
18 | ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ |
GROUP #02: 14/10/22 | Κ.Γ. ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | 18:15-19:45 | ΓΕΝΝ. 2007
# | ΕΠΙΘΕΤΟ | ΟΜΑΔΑ |
1 | ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 |
2 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ |
3 | ΖΩΗΣ ΜΙΧΑΗΛΣ | ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 |
4 | ΚΟΚΚΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
5 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ |
6 | ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ |
7 | ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
8 | ΜΑΡΓΙΩΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ |
9 | ΜΗΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
10 | ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
11 | ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ |
12 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
13 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ |
14 | ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ |
15 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 |
16 | ΤΖΩΡΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ |