12192018Τετ
Thursday
 

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παιδικό (08-09/12/2018)

PODOSFAIRO 03

Πρωτάθλημα Super League (13η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 08 Δεκεμβρίου 2018 17:15 1-0
A.E.K.-ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 08 Δεκεμβρίου 2018 19:30 2-0
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 09 Δεκεμβρίου 2018 15:30 1-1
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 09 Δεκεμβρίου 2018 17:15 3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 09 Δεκεμβρίου 2018 19:00 4-2
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 09 Δεκεμβρίου 2018 19:30 2-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 10 Δεκεμβρίου 2018 19:00 2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 10 Δεκεμβρίου 2018 19:30 1-1

Βαθμολογία (σε 13 αγώνες):

    ΓΚΟΛ ΣΥΝΟΛΟ
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ + - ΔΙΑ. Ν Ι Η
1 Π.Α.Ο.Κ. 13 35 22 5 + 17 12 1 0
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 13 28 22 11 + 11 8 4 1
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13 27 18 8 + 10 8 3 2
4 A.E.K. 13 23 22 7 + 15 8 2 3
5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 13 19 22 12 + 10 7 4 2
6 ΑΡΗΣ 13 19 17 16 + 1 6 1 6
7 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 13 19 11 10 + 1 5 4 4
8 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 13 18 15 16 -1 5 3 5
9 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 13 18 17 18 -1 5 3 5
10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 13 15 12 12 0 4 3 6
11 Α.Ε.Λ. 13 14 12 17 -5 4 2 7
12 Ο.Φ.Η. 13 11 12 20 -8 2 5 6
13 ΛΑΜΙΑ 13 11 9 17 -8 2 5 6
14 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 13 11 8 19 -11 3 2 8
15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 13 8 9 22 -13 2 2 9
16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 13 2 5 23 -18 0 2 11

1/ Στις ισοβαθμίες τα κριτήρια κατάταξης κατά σειρά είναι τα εξής:

α. Σε περίπτωση που από τον ανωτέρω πίνακα προκύπτει ισοβαθμία ομάδων, τότε για τις ομάδες που ισοβαθμούν συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο το σύνολο των βαθμών που συγκέντρωσε η καθεμιά στους μεταξύ τους αγώνες.

β. Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο τη διαφορά τερμάτων που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων ομάδων στους μεταξύ τους αγώνες.

γ. Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο τη διαφορά τερμάτων στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

δ. Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη επίθεση στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

ε. Εάν και τότε προκύψει νέα ισοβαθμία ομάδων τότε συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη άμυνα στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

2/ Από την Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. αφαιρούνται δύο (2) βαθμοί από τον βαθμολογικό πίνακα του τρέχοντος πρωταθλήματος σε εφαρμογή των α) υπ' αριθ. 86/29.03.2018 απόφαση του Πρωτοβάθμιου Μονομελούς Πειθαρχικού Οργάνου της Super League, β) υπ' αριθ. 23/22.04.2018 απόφαση της Επιτροπής Εφέσεων / Ε.Π.Ο. και γ) υπ' αριθ. 56/03.05.2018 απόφαση του Διαιτητικού Δικαστηρίου Ποδοσφαίρου / Ε.Π.Ο.

3/ Από την Π.Α.Ε. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ αφαιρούνται έξι (6) βαθμοί από τον βαθμολογικό πίνακα του τρέχοντος πρωταθλήματος σε εφαρμογή α) της υπ’αριθ. 09/25.05.2018 απόφασης της Ε.Ε./Ε.Π.Ο. σχετικά με τις ποινές επί μη αδειοδότησης με ισχύ για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019 και β) της από 27/06/2018 απόφασης του Δευτεροβάθμιου Οργάνου Αδειοδότησης που αφορούσε στη χορήγηση άδειας της εν λόγω ΠΑΕ στο Πρωτάθλημα της Α’ Εθνικής Κατηγορίας (άδεια Super League).

4/ Από την Π.Α.Ε. Α.Ε.Κ. αφαιρέθηκαν τρεις (3) βαθμοί, σε εφαρμογή της υπ' αριθ. 60/19.10.2018 απόφασης της Επιτροπής Εφέσεων/ΕΠΟ (υπ' αριθ. 165/12.10.2018 πρωτοβάθμια απόφαση του Μονομελούς Πειθαρχικού Οργάνου της Super League).

Γ’ Εθνική κατηγορία | 8ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Ερμιονίδα - ΑΕ Πελλάνας 0-0

Καλαμάτα - Ασπρόπυργος 1-0

ΑΟ Κατασταρίου - Παναργειακός 1-1

Παναρκαδικός - ΑΟ Υπάτου 2-1

Μανδραϊκός - ΑΟ Εικοσιμίας 3-0

Ένωση Λέρνας - Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1

Αστέρας Βλαχιώτη - Πάμισος 1-0

Βαθμολογία (σε 11 αγώνες):

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ. Β
1 Καλαμάτα 11 11 0 0 20 0 20 33
2 Ασπρόπυργος 11 7 2 2 24 3 21 23
3 Παναργειακός 10 7 2 1 16 4 12 23
4 Ερμιονίδα 11 4 5 2 8 4 4 17
5 Μανδραϊκός 11 4 5 2 13 10 3 17
6 Καταστάρι 10 4 3 3 13 9 4 15
7 Πελλάνα 11 3 6 2 12 9 3 15
8 Παναρκαδικός 11 4 3 4 18 17 1 15
9 Αμβρυσσέας 11 3 4 4 9 9 0 13
10 ΑΟ Υπάτου 11 3 3 5 7 8 -1 12
11 Αστ. Βλαχιώτη 11 3 2 6 13 19 -6 11
12 Λέρνα 10 2 3 5 5 13 -8 9
13 Πάμισος 11 0 1 10 4 27 -23 1
14 Εικοσιμία 10 0 1 9 0 30 -30 1

Α’ τοπική κατηγορία (9η αγωνιστική)

  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές ΣΚΟΡ
2. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Φιλικών 08/12/18 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-0
3. ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αγίου Ανδρέα 08/12/18 ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
0-1
4. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ Λεβιδίου 08/12/18 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ Λεωνιδίου 09/12/18 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-2
6. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 09/12/18 ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-0
7. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αστρους 09/12/18   0-3 α.α.

Βαθμολογία (σε 9 αγώνες):

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 24 8 8 0 0 27 6
2. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 24 8 8 0 0 18 2
3. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 13 8 3 4 1 13 5
4. ΤΕΓΕΑ 12 8 3 3 2 11 6
5. ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 12 9 3 3 3 11 8
6. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 11 8 3 2 3 9 9
7. ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ 9 9 2 3 4 9 12
8. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 9 8 2 3 3 13 11
9. ΑΠΟΛΛΩΝ 8 9 1 5 3 10 18
10. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 7 7 1 4 2 8 8
11. ΒΡΑΣΙΕΣ 7 7 1 4 2 5 6
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 7 8 2 1 5 7 19
13. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ 0 9 0 0 9 2 33

Β’ τοπική κατηγορία (6η αγωνιστική)

  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές ΣΚΟΡ
8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΑΚ Μεγαλόπολης 08/12/18 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S. 2-0
9. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ Λεωνιδίου 08/12/18 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
1-3
10. Π.Α.Ο.Κ. - ΚΟΡΥΘΙΟ Φιλικών 09/12/18 ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
2-0
11. ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ Μελιγούς 09/12/18 ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε. 5-2
12. ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ Φιλικών 09/12/18 ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
0-1

Βαθμολογία (σε 6 αγώνες):

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΟΡΥΘΙΟ 15 6 5 0 1 12 5
2. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 14 6 4 2 0 15 3
3. Π.Α.Ο.Κ. 12 6 3 3 0 7 2
4. ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ 10 6 3 1 2 4 5
5. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ 9 6 3 0 3 12 12
6. ΝΕΣΤΑΝΗ 8 6 2 2 2 5 5
7. ΗΡΑΚΛΗΣ 8 6 2 2 2 4 4
8. ΑΧΙΛΛΕΑΣ 4 6 1 1 4 8 13
9. ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ 3 6 1 0 5 7 14
10. Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ 1 6 0 1 5 5 16

Παιδικό πρωτάθλημα | 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Διαιτητές ΣΚΟΡ
1. ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ Αγίου Ανδρέα 09/12/18 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. 1-9

Βαθμολογία (σε 7 αγώνες):

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 12 4 4 0 0 28 1
2. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ 9 3 3 0 0 16 4
3. ΒΡΑΣΙΕΣ 6 3 2 0 1 8 13
4. ΑΠΟΛΛΩΝ 3 3 1 0 2 4 13
5. ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 3 3 1 0 2 14 7
6. ΗΡΑΚΛΗΣ 3 3 1 0 2 11 13
7. ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ 0 2 0 0 2 3 11
8. ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0 3 0 0 3 1 23

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παιδικό (01-03/12/2018)

PODOSFAIRO 07

Πρωτάθλημα Super League (12η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ AEL FC ARENA 01 Δεκεμβρίου 2018 17:15 4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" 01 Δεκεμβρίου 2018 19:00 1-1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Ο.Φ.Η. ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 01 Δεκεμβρίου 2018 19:30 1-1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 02 Δεκεμβρίου 2018 17:15 0-2
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 02 Δεκεμβρίου 2018 19:00 1-1
A.E.K.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 02 Δεκεμβρίου 2018 19:30 2-0
ΛΑΜΙΑ-Π.Α.Ο.Κ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 03 Δεκεμβρίου 2018 19:00 -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 03 Δεκεμβρίου 2018 19:30 -

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Κύπελλο Αρκαδίας (22-24/09/2018)

PODOSFAIRO 08

Πρωτάθλημα Super League (4η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ

ΣΚΟΡ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

22 Σεπτεμβρίου 2018 18:15

1.428

2-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ε.Λ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

22 Σεπτεμβρίου 2018 19:00

587

2-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΡΗΣ

ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

22 Σεπτεμβρίου 2018 20:30

2.924

1-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Ο.Φ.Η.

ΞΑΝΘΗ ARENA

23 Σεπτεμβρίου 2018 16:00

1.057

3-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

23 Σεπτεμβρίου 2018 19:00

12.881

3-0

Π.Α.Ο.Κ.-A.E.K.

ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

23 Σεπτεμβρίου 2018 20:30

23.763

2-0

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

24 Σεπτεμβρίου 2018 19:00

0

2-2

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

24 Σεπτεμβρίου 2018 19:30

0

0-1

Βαθμολογία (σε 4 αγώνες):

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παιδικό, ΕΠΣ (24-26/11/2018)

PODOSFAIRO 04

Πρωτάθλημα Super League (11η Αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 24 Νοεμβρίου 2018 16:00 5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ε.Λ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 24 Νοεμβρίου 2018 17:15 2-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 24 Νοεμβρίου 2018 19:00 2-1
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 24 Νοεμβρίου 2018 19:30 2-0
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 25 Νοεμβρίου 2018 17:15 2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 25 Νοεμβρίου 2018 19:00 1-2
Ο.Φ.Η.-ΑΡΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 25 Νοεμβρίου 2018 19:30 1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 26 Νοεμβρίου 2018 19:30 -

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Κύπελλο Αρκαδίας (15-17/09/2018)

PODOSFAIRO 01

Πρωτάθλημα Super League (3η Αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

TV

ΣΚΟΡ

Ο.Φ.Η.-Π.Α.Ο.Κ.

"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"

15 Σεπτεμβρίου 2018 18:15

NS1

1-3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"

15 Σεπτεμβρίου 2018 19:00

ΕΡΤ

1-2

A.E.K.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

15 Σεπτεμβρίου 2018 20:30

NS2

4-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΞΑΝΘΗ ARENA

16 Σεπτεμβρίου 2018 17:00

ΕΡΤ

1-1

Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

AEL FC ARENA

16 Σεπτεμβρίου 2018 18:15

NS2

1-3

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΛΑΜΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

16 Σεπτεμβρίου 2018 20:00

ΕΡΤ

1-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

16 Σεπτεμβρίου 2018 20:30

NS1

2-1

ΑΡΗΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"

17 Σεπτεμβρίου 2018 19:00

ΕΡΤ

2-0

Βαθμολογία (σε 3 αγώνες):

Add a comment

Αποτελέσματα Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παιδικό (17-18/11/2018)

PODOSFAIRO 02

Γ’ Εθνική κατηγορία (8η αγωνιστική)

Ένωση Λέρνας - ΑΟ Κατασταρίου αναβλήθηκε

ΑΟ Υπάτου - ΑΕ Ερμιονίδας 0-0

Αμβρυσσέας Διστόμου - Ασπρόπυργος 0-0

Πάμισος - Καλαμάτα (διεκόπη στο 22')

Μανδραϊκός - Παναρκαδικός 3-3

ΑΟ Εικοσιμίας - Παναργειακός αναβλήθηκε

Αστέρας Βλαχιώτη -ΑΕ Πελλάνας 1-1

Add a comment

Αποτελέσματα Super League (05-06/05/2018)

PODOSFAIRO 04

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Α.Ε.Λ.-ΛΑΜΙΑ

AEL FC ARENA

05 Μαΐου 2018 19:00

1-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-A.E.K.

"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"

05 Μαΐου 2018 19:00

0-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ο.Κ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

05 Μαΐου 2018 19:00

4-0

Π.Α.Ο.Κ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

05 Μαΐου 2018 19:00

3-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

06 Μαΐου 2018 19:00

2-0

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

06 Μαΐου 2018 19:00

0-2

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

06 Μαΐου 2018 19:00

2-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

06 Μαΐου 2018 19:00

3-0

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (τελική):

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παιδικό (10-11/11/2018)

PODOSFAIRO 05

Super League (10η Αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

AEL FC ARENA

10 Νοεμβρίου 2018 17:15

2-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΞΑΝΘΗ ARENA

10 Νοεμβρίου 2018 19:00

0-1

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Ο.Φ.Η.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

10 Νοεμβρίου 2018 19:30

2-1

A.E.K.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

11 Νοεμβρίου 2018 15:00

0-2

Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

11 Νοεμβρίου 2018 17:15

2-1

ΛΑΜΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

11 Νοεμβρίου 2018 19:00

0-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

11 Νοεμβρίου 2018 19:30

1-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΑΡΗΣ

"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"

12 Νοεμβρίου 2018 19:00

-

Βαθμολογία (σε 10 αγώνες):

   

ΓΚΟΛ

ΣΥΝΟΛΟ

#

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

+

-

ΔΙΑ.

Ν

Ι

Η

1

Π.Α.Ο.Κ.

10

26

17

4

+ 13

9

1

0

2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

10

24

16

6

+ 10

7

3

0

3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

10

20

13

5

+ 8

6

2

2

4

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

10

18

10

5

+ 5

5

3

2

5

A.E.K.

10

17

17

5

+ 12

6

2

2

6

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

10

15

15

7

+ 8

6

3

1

7

ΑΡΗΣ

10

15

12

10

+2

5

0

5

8

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

10

14

11

11

0

4

2

4

9

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

10

12

12

14

-2

3

3

4

10

ΛΑΜΙΑ

10

11

9

13

-4

2

5

3

11

Α.Ε.Λ.

10

11

7

11

-4

3

2

5

12

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

10

7

8

17

-9

2

1

7

13

Ο.Φ.Η.

10

7

7

16

-9

1

4

5

14

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

10

7

5

17

-12

2

1

7

15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

10

6

7

12

-5

1

3

6

16

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

10

1

2

15

-13

0

1

9

 

α. Σε περίπτωση που από τον ανωτέρω πίνακα προκύπτει ισοβαθμία ομάδων, τότε για τις ομάδες που ισοβαθμούν συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο το σύνολο των βαθμών που συγκέντρωσε η καθεμιά στους μεταξύ τους αγώνες.

β. Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο τη διαφορά τερμάτων που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων ομάδων στους μεταξύ τους αγώνες.

γ. Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο τη διαφορά τερμάτων στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

δ. Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη επίθεση στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

ε. Εάν και τότε προκύψει νέα ισοβαθμία ομάδων τότε συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη άμυνα στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

2/ Από την Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. αφαιρούνται δύο (2) βαθμοί από τον βαθμολογικό πίνακα του τρέχοντος πρωταθλήματος σε εφαρμογή των α) υπ' αριθ. 86/29.03.2018 απόφαση του Πρωτοβάθμιου Μονομελούς Πειθαρχικού Οργάνου της Super League, β) υπ' αριθ. 23/22.04.2018 απόφαση της Επιτροπής Εφέσεων / Ε.Π.Ο. και γ) υπ' αριθ. 56/03.05.2018 απόφαση του Διαιτητικού Δικαστηρίου Ποδοσφαίρου / Ε.Π.Ο.

3/ Από την Π.Α.Ε. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ αφαιρούνται έξι (6) βαθμοί από τον βαθμολογικό πίνακα του τρέχοντος πρωταθλήματος σε εφαρμογή α) της υπ’αριθ. 09/25.05.2018 απόφασης της Ε.Ε./Ε.Π.Ο. σχετικά με τις ποινές επί μη αδειοδότησης με ισχύ για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019 και β) της από 27/06/2018 απόφασης του Δευτεροβάθμιου Οργάνου Αδειοδότησης που αφορούσε στη χορήγηση άδειας της εν λόγω ΠΑΕ στο Πρωτάθλημα της Α’ Εθνικής Κατηγορίας (άδεια Super League).

4/ Από την Π.Α.Ε. Α.Ε.Κ. αφαιρέθηκαν τρεις (3) βαθμοί, σε εφαρμογή της υπ' αριθ. 60/19.10.2018 απόφασης της Επιτροπής Εφέσεων/ΕΠΟ (υπ' αριθ. 165/12.10.2018 πρωτοβάθμια απόφαση του Μονομελούς Πειθαρχικού Οργάνου της Super League).

 

Γ’ Εθνική κατηγορία (7η αγωνιστική):

ΑΕ Ερμιονίδας - ΑΟ Εικοσιμίας 2-0

ΑΟ Υπάτου - Αμβρυσσέας 0-0

Παναργειακός - Αστέρας Βλαχιώτη 2-0

Ασπρόπυργος - Πάμισος 6-0

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου - ΑΕ Λέρνας 1-1

Καλαμάτα - Μανδραϊκός 2-0

ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός 3-1

Βαθμολογία (σε 7 αγώνες):

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

ΝΙΚΕΣ

ΙΣΟΠ

ΗΤΤΕΣ

ΥΠΕΡ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1

Καλαμάτα

7

7

0

0

13

0

21

2

Παναργειακός

7

6

0

1

13

3

18

3

Πανασπροπυργιακός Δόξα Ασπροπύργου

7

6

0

1

23

2

18

4

Ερμιονίδα

7

4

2

1

8

2

14

5

ΑΟ Ύπατου

7

3

2

2

6

4

11

6

Αμβρυσσέας

7

2

3

2

6

4

9

7

Πέλλανας Καστορείου

7

2

3

2

7

8

9

8

Μανδραϊκός

7

2

3

2

3

5

9

9

ΑΟ Κατασταρίου

7

2

2

3

8

7

8

10

Παναρκαδικός

7

2

2

3

9

10

8

11

Αστέρας Βλαχιώτη

7

2

1

4

8

11

7

12

Λέρνα

7

0

2

5

1

12

2

13

ΑΟ Εικοσιμίας

7

0

1

6

0

22

1

14

Πάμισσος Μεσσήνης

7

0

1

6

3

18

1

 

Α’ τοπική κατηγορία (5η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

4.

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Αστρους

10/11/18

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

0-6

5.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

Λεωνιδίου

10/11/18

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

3-0

6.

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Λεβιδίου

10/11/18

ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)

1-1

7.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Φιλικών

11/11/18

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

1-0

8.

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Τυρού

11/11/18

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)

0-5

9.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΤΕΓΕΑ

Μελιγούς

11/11/18

ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

2-2

Βαθμολογία (σε 5 αγώνες):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

15

5

5

0

0

15

2

2.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ

12

4

4

0

0

13

1

3.

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

10

5

3

1

1

11

3

4.

ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

7

4

2

1

1

5

4

5.

ΤΕΓΕΑ

7

4

2

1

1

8

4

6.

ΒΡΑΣΙΕΣ

6

4

1

3

0

5

3

7.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

5

4

1

2

1

6

5

8.

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

5

5

1

2

2

6

6

9.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

5

5

1

2

2

3

4

10.

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

5

5

1

2

2

9

8

11.

ΑΠΟΛΛΩΝ

3

5

0

3

2

5

13

12.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

1

5

0

1

4

3

16

13.

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

0

5

0

0

5

1

21

 

Β’ τοπική κατηγορία (2η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

10.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ

Μελιγούς

10/11/18

ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., BEKTASH S.

1-1

11.

ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.

Λεβιδίου

11/11/18

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S.

1-2

12.

ΚΟΡΥΘΙΟ - ΝΕΣΤΑΝΗ

Φιλικών

11/11/18

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΝΙΚΑ Ι., ΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

1-0

13.

ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κανδήλας

11/11/18

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

0-3

14.

ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ

Λεβιδίου

11/11/18

ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.

3-1

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΚΟΡΥΘΙΟ

6

2

2

0

0

6

1

2.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

4

2

1

1

0

4

1

3.

Π.Α.Ο.Κ.

4

2

1

1

0

2

1

4.

ΗΡΑΚΛΗΣ

4

2

1

1

0

2

1

5.

ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

3

2

1

0

1

3

2

6.

ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ

3

2

1

0

1

2

2

7.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

1

2

0

1

1

1

2

8.

ΝΕΣΤΑΝΗ

1

2

0

1

1

1

2

9.

ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

1

2

0

1

1

0

3

10.

Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ

0

2

0

0

2

2

8

 

Παιδικό πρωτάθλημα | 1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

1.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Παναρκαδικού

10/11/18

ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

1-4

2.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

10/11/18

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.

2-3

Βαθμολογία (σε 4 αγώνες):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6

2

2

0

0

6

1

2.

ΤΕΓΕΑ

3

1

1

0

0

3

2

3.

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

3

2

1

0

1

3

4

4.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

3

2

1

0

1

3

5

5.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

0

1

0

0

1

2

3

6.

ΕΛΠΙΔΑ

0

2

0

0

2

3

5

 

Παιδικό πρωτάθλημα | 2ος όμιλος (4η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

3.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Μελιγούς

11/11/18

ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.

1-10

Βαθμολογία (σε 4 αγώνες):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ

6

2

2

0

0

12

0

2.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

6

2

2

0

0

13

2

3.

ΑΠΟΛΛΩΝ

3

2

1

0

1

3

10

4.

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

3

2

1

0

1

12

4

5.

ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

0

0

0

0

0

0

0

6.

ΒΡΑΣΙΕΣ

0

0

0

0

0

0

0

7.

ΗΡΑΚΛΗΣ

0

2

0

0

2

2

13

8.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

0

2

0

0

2

1

14

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Α' - Β' τοπικό, Παιδ (14-15/04/2018)

PODOSFAIRO 01

Πρωτάθλημα Super League (27η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

ΛΑΜΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

14 Απριλίου 2018 15:00

0-0

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

14 Απριλίου 2018 17:15

1-0

Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

14 Απριλίου 2018 19:30

3-1

Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

AEL FC ARENA

15 Απριλίου 2018 15:00

4-2

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΞΑΝΘΗ ARENA

15 Απριλίου 2018 17:15

3-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

15 Απριλίου 2018 17:15

1-0

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-A.E.K.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

15 Απριλίου 2018 19:30

0-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ο.Κ.

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

16 Απριλίου 2018 19:30

 

Βαθμολογία (σε 27 αγώνες):

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παιδικό, ΕΠΣ (03-05/11/2018)

PODOSFAIRO 08

Πρωτάθλημα Super League (9η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Π.Α.Ο.Κ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

03 Νοεμβρίου 2018 16:00

1-1

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

03 Νοεμβρίου 2018 17:15

3-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

03 Νοεμβρίου 2018 19:00

0-0

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

03 Νοεμβρίου 2018 19:30

1-1

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΛΑΜΙΑ

ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

04 Νοεμβρίου 2018 17:15

0-0

ΑΡΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"

04 Νοεμβρίου 2018 19:00

0-1

Ο.Φ.Η.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"

04 Νοεμβρίου 2018 19:30

0-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

05 Νοεμβρίου 2018 19:30

0-1

Βαθμολογία (σε 9 αγώνες):

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό (31/03 - 01/04/2018)

PODOSFAIRO 04

Πρωτάθλημα SuperLeague(26η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

31 Μαρτίου 2018 15:00

1-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Π.Α.Ο.Κ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

31 Μαρτίου 2018 17:15

0-2

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

31 Μαρτίου 2018 19:30

1-1

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

01 Απριλίου 2018 15:00

0-0

Α.Ο.Κ.-ΛΑΜΙΑ

E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ

01 Απριλίου 2018 17:15

0-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ε.Λ.

"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"

01 Απριλίου 2018 17:15

3-0

A.E.K.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

01 Απριλίου 2018 19:30

3-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

02 Απριλίου 2018 19:30

-

Βαθμολογία (σε 26 αγώνες):

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική (27-29/10/2018)

PODOSFAIRO 01

Super League (8η Αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Α.Ε.Λ.-Ο.Φ.Η.

AEL FC ARENA

27 Οκτωβρίου 2018 17:15

0-0

ΛΑΜΙΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

27 Οκτωβρίου 2018 19:00

3-2

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

28 Οκτωβρίου 2018 17:15

2-2

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

28 Οκτωβρίου 2018 19:00

1-1

A.E.K.-ΑΡΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

28 Οκτωβρίου 2018 19:30

4-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΞΑΝΘΗ ARENA

29 Οκτωβρίου 2018 19:00

2-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

29 Οκτωβρίου 2018 19:30

1-0

Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

29 Οκτωβρίου 2018 21:30

2-0

Βαθμολογία (σε 8 αγώνες):

Add a comment

Αποτελέσματα Γ' Εθνική, Β' τοπικό (24/03/2018)

PODOSFAIRO 09

Γ’ Εθνική κατηγορία | 5ος όμιλος (21η αγωνιστική)

Παναρκαδικός - Παλληξουριακός 5-0

ΠΑΟ Βάρδας - Αχαϊκή 0-1

Διαγόρας Βραχνέικων - Ζάκυνθος 4-0

Αστέρας Βλαχιώτη - Λεωνίδιο 2-0

Αστέρας Αμαλιάδας - Καλαμάτα 3-1

Τσικλητήρας Πύλου - Πανηλειακός 1-3

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' τοπικό, Παιδικό (20-22/10/2018)

PODOSFAIRO 03

Πρωτάθλημα SuperLeague (7η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

20 Οκτωβρίου 2018 16:00

1-0

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

20 Οκτωβρίου 2018 18:15

0-2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-A.E.K.

"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"

20 Οκτωβρίου 2018 19:00

0-2

Α.Ε.Λ.-ΛΑΜΙΑ

AEL FC ARENA

20 Οκτωβρίου 2018 20:30

1-2

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

21 Οκτωβρίου 2018 18:15

1-2

ΑΡΗΣ-Π.Α.Ο.Κ.

"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"

21 Οκτωβρίου 2018 19:00

1-2

Ο.Φ.Η.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"

21 Οκτωβρίου 2018 20:30

1-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

22 Οκτωβρίου 2018 19:00

3-2

Βαθμολογία (σε 7 αγώνες):

Add a comment

Αποτελέσματα Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παιδ (17-18/02/2018)

PODOSFAIRO 05

Γ’ Εθνική κατηγορία | 5ος όμιλος (20η αγωνιστική)

Παλληξουριακός-Τσικλητήρας Πύλου 2-0

Αχαϊκή-Πανηλειακός 0-1

Ζάκυνθος-Παναρκαδικός 2-1

Λεωνίδιο-ΠΑΟ Βάρδας 0-2

Καλαμάτα-Διαγόρας Βραχνέικων 2-2

Αστέρας Αμαλιάδας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-0

Add a comment

Αποτελέσματα Γ' Εθνική, Α' τοπικό (13-14/10/2018)

PODOSFAIRO 08

Γ’ Εθνική κατηγορία | 8ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΕ Ερμιονίδας - ΑΕ Λέρνας 1-0

Πάμισος - Μανδραϊκός 1-1

Αστέρας Βλαχιώτη - Παναρκαδικός 2-2

Αμβρυσσέας Διστόμου - ΑΟ Κατασταρίου 0-0 

ΑΟ Εικοσιμίας - Καλαμάτα 0-4

ΑΟ Υπάτου - ΑΕ Πελλάνας 0-1

Παναργειακός - Ασπρόπυργος 1-0

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παίδ (10-12/03/2018)

PODOSFAIRO 05

Πρωτάθλημα SuperLeague (25η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ

ΣΚΟΡ

Α.Ε.Λ.-Α.Ο.Κ.

AEL FC ARENA

10 Μαρτίου 2018 15:00

-

0-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

10 Μαρτίου 2018 17:15

-

2-2

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

10 Μαρτίου 2018 19:30

-

1-1

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

11 Μαρτίου 2018 15:00

-

0-4

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΞΑΝΘΗ ARENA

11 Μαρτίου 2018 17:15

-

1-0

ΛΑΜΙΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

11 Μαρτίου 2018 17:15

-

1-1

Π.Α.Ο.Κ.-A.E.K.

ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

11 Μαρτίου 2018 19:30

-

ΔΙΑΚ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

12 Μαρτίου 2018 19:30

-

-

Βαθμολογία (σε 25 αγώνες):

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' τοπικό, Παιδικό (06-07/10/2018)

PODOSFAIRO 03

Πρωτάθλημα Super League (6η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΡΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

06 Οκτωβρίου 2018 18:15

1-0

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

06 Οκτωβρίου 2018 19:00

2-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

06 Οκτωβρίου 2018 20:30

1-1

ΛΑΜΙΑ-Ο.Φ.Η.

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

07 Οκτωβρίου 2018 16:00

1-1

Π.Α.Ο.Κ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

07 Οκτωβρίου 2018 18:15

2-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

07 Οκτωβρίου 2018 19:00

1-0

A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

07 Οκτωβρίου 2018 20:30

1-1

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ε.Λ.

ΞΑΝΘΗ ARENA

08 Οκτωβρίου 2018 19:00

-

Βαθμολογία (σε 6 αγώνες):

   

ΓΚΟΛ

ΣΥΝΟΛΟ

#

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

+

-

ΔΙΑ.

Ν

Ι

Η

1

Π.Α.Ο.Κ.

6

16

10

1

+ 9

6

0

0

2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

6

16

8

1

+ 7

5

1

0

3

A.E.K.

6

13

11

3

+ 8

4

1

1

4

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

6

13

10

3

+ 7

4

1

1

5

ΑΡΗΣ

6

12

9

2

+ 7

4

0

2

6

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

6

10

13

4

+ 9

5

1

0

7

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

6

8

8

8

0

2

2

2

8

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

6

7

5

8

-3

2

1

3

9

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

5

6

4

2

+ 2

1

3

1

10

Α.Ε.Λ.

5

6

3

7

-4

2

0

3

11

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

6

6

4

11

-7

2

0

4

12

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

6

4

4

7

-3

1

1

4

13

ΛΑΜΙΑ

6

3

4

10

-6

0

3

3

14

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

6

3

2

10

-8

1

0

5

15

Ο.Φ.Η.

6

2

5

14

-9

0

2

4

16

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

6

0

1

10

-9

0

0

6

1/ Στις ισοβαθμίες τα κριτήρια κατάταξης κατά σειρά είναι τα εξής:

α. Σε περίπτωση που από τον ανωτέρω πίνακα προκύπτει ισοβαθμία ομάδων, τότε για τις ομάδες που ισοβαθμούν συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο το σύνολο των βαθμών που συγκέντρωσε η καθεμιά στους μεταξύ τους αγώνες.

β. Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο τη διαφορά τερμάτων που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων ομάδων στους μεταξύ τους αγώνες.

γ. Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο τη διαφορά τερμάτων στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

δ. Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη επίθεση στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

ε. Εάν και τότε προκύψει νέα ισοβαθμία ομάδων τότε συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη άμυνα στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

2/ Από την Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. αφαιρούνται δύο (2) βαθμοί από τον βαθμολογικό πίνακα του τρέχοντος πρωταθλήματος σε εφαρμογή των α) υπ' αριθ. 86/29.03.2018 απόφαση του Πρωτοβάθμιου Μονομελούς Πειθαρχικού Οργάνου της Super League, β) υπ' αριθ. 23/22.04.2018 απόφαση της Επιτροπής Εφέσεων / Ε.Π.Ο. και γ) υπ' αριθ. 56/03.05.2018 απόφαση του Διαιτητικού Δικαστηρίου Ποδοσφαίρου / Ε.Π.Ο.

3/ Από την Π.Α.Ε. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ αφαιρούνται έξι (6) βαθμοί από τον βαθμολογικό πίνακα του τρέχοντος πρωταθλήματος σε εφαρμογή α) της υπ’αριθ. 09/25.05.2018 απόφασης της Ε.Ε./Ε.Π.Ο. σχετικά με τις ποινές επί μη αδειοδότησης με ισχύ για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019 και β) της από 27/06/2018 απόφασης του Δευτεροβάθμιου Οργάνου Αδειοδότησης που αφορούσε στη χορήγηση άδειας της εν λόγω ΠΑΕ στο Πρωτάθλημα της Α’ Εθνικής Κατηγορίας (άδεια Super League).

Γ’ Εθνική κατηγορία | 8ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Μανδραϊκός - ΑΕ Ερμιονίδας 0-0
Παναρκαδικός - Ένωσης Λέρνας 2-0
ΑΟ Κατασταρίου - Πάμισος 3-0
Καλαμάτα - Αστέρας Βλαχιώτη 1-0
ΑΕ Πελλάνας - Αμβρυσσέας Διστόμου 2-2
Ασπρόπυργος - ΑΟ Εικοσιμίας 7-0
Παναργειακός - ΑΟ Υπάτου 2-1

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες):

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

ΝΙΚΕΣ

ΙΣΟΠ

ΗΤΤΕΣ

ΥΠΕΡ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1

Παναργειακός

2

2

0

0

3

1

6

2

Πανασπροπυργιακός Δόξα Ασπροπύργου

2

2

0

0

11

0

6

3

Καλαμάτα

2

2

0

0

2

0

6

4

Πέλλανας Καστορείου

2

1

1

0

4

3

4

5

Ερμιονίδα

2

1

1

0

2

0

4

6

ΑΟ Κατασταρίου

2

1

1

0

3

0

4

7

Παναρκαδικός

2

1

0

1

2

2

3

8

ΑΟ Ύπατου

2

1

0

1

3

2

3

9

Μανδραϊκός

2

0

2

0

0

0

2

10

Αμβρυσσέας

2

0

1

1

2

3

1

11

ΑΟ Εικοσιμίας

2

0

0

2

0

9

0

12

Πάμισσος Μεσσήνης

2

0

0

2

1

5

0

13

Λέρνα

2

0

0

2

0

3

0

14

Αστέρας Βλαχιώτη

2

0

0

2

0

1

0

Α’ τοπική κατηγορία (1η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

3.

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Φιλικών

06/10/18

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)

1-0

4.

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ

Αστρους

06/10/18

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

0-0

5.

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Λεβιδίου

07/10/18

ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

3-0

6.

ΤΕΓΕΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

Φιλικών

07/10/18

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

4-0

7.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

Μελιγούς

07/10/18

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

1-1

8.

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ

Τυρού

07/10/18

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

0-3

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΤΕΓΕΑ

3

1

1

0

0

4

0

2.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ

3

1

1

0

0

3

0

3.

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

3

1

1

0

0

3

0

4.

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

3

1

1

0

0

1

0

5.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

1

1

0

1

0

1

1

6.

ΒΡΑΣΙΕΣ

1

1

0

1

0

0

0

7.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

1

1

0

1

0

1

1

8.

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

1

1

0

1

0

0

0

9.

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

0

1

0

0

1

0

4

10.

ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

0

0

0

0

0

0

0

11.

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

0

1

0

0

1

0

1

12.

ΑΠΟΛΛΩΝ

0

1

0

0

1

0

3

13.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

0

1

0

0

1

0

3

Παιδικό πρωτάθλημα | 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

1.

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

07/10/18

ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

0-2

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

3

1

1

0

0

2

0

2.

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

0

1

0

0

1

0

2

Παιδικό πρωτάθλημα | 2ος όμιλος (1η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

2.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ

Αστρους

Σάββατο

06/10/18

11:00

ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.

0-4

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ

3

1

1

0

0

4

0

2.

ΗΡΑΚΛΗΣ

0

1

0

0

1

0

4

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παίδ (03-04/03/2018)

PODOSFAIRO 02

Πρωτάθλημα Super League (24η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ

ΣΚΟΡ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΛΑΜΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

03 Μαρτίου 2018 15:00

1.598

1-2

Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

E.A.K. KΕΡΚΥΡΑΣ

03 Μαρτίου 2018 17:15

1.449

1-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

03 Μαρτίου 2018 19:30

694

1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Π.Α.Ο.Κ.

"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

04 Μαρτίου 2018 15:00

1.589

3-2

A.E.K.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

04 Μαρτίου 2018 17:15

12.931

1-0

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

04 Μαρτίου 2018 17:15

0

2-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

04 Μαρτίου 2018 19:30

Κεκλ. Θυρών

1-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"

05 Μαρτίου 2018 19:30

0

-

Βαθμολογία (σε 24 αγώνες):

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Κύπελλο Αρκαδίας (29-30/09/2018)

PODOSFAIRO 05

Πρωτάθλημα SuperLeague (5η Αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

AEL FC ARENA

29 Σεπτεμβρίου 2018 18:15

1-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

29 Σεπτεμβρίου 2018 19:00

2-1

Ο.Φ.Η.-A.E.K.

"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"

29 Σεπτεμβρίου 2018 20:30

0-3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"

30 Σεπτεμβρίου 2018 16:00

0-2

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

30 Σεπτεμβρίου 2018 18:15

0-2

ΑΡΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"

30 Σεπτεμβρίου 2018 19:00

2-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ.

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

30 Σεπτεμβρίου 2018 20:30

0-1

ΛΑΜΙΑ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

01 Οκτωβρίου 2018 19:00

-

Βαθμολογία (σε 5 αγώνες):

Add a comment

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παίδ (24-26/02/2018)

PODOSFAIRO 02

Πρωτάθλημα Super League (23η αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

24 Φεβρουαρίου 2018 15:00

0-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

24 Φεβρουαρίου 2018 17:15

0-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ

"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

24 Φεβρουαρίου 2018 19:30

2-0

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΞΑΝΘΗ ARENA

25 Φεβρουαρίου 2018 15:00

2-0

Α.Ε.Λ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

AEL FC ARENA

25 Φεβρουαρίου 2018 17:15

1-0

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

25 Φεβρουαρίου 2018 17:15

1-0

Π.Α.Ο.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

25 Φεβρουαρίου 2018 19:30

-

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-A.E.K.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

26 Φεβρουαρίου 2018 19:30

1-1

Βαθμολογία (σε 23 αγώνες):

Add a comment

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

aspet banner 2018-19

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.