01222019Τρι
Thursday
 

Με Τερψιθέα στο Κύπελλο Ελλάδος οι γυναίκες του Πελασγού

PELASGOS GYNAIKES 01

Τις προηγούμενες ημέρες διεξήχθη μαζί με τις κληρώσεις των Εθνικών πρωταθλημάτων και η κλήρωση για το Κύπελλο Ελλάδος σε Άνδρες και Γυναίκες. Σε επίπεδο Γυναικών η ομάδα του Πελασγού Μεγαλόπολης θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας στην Α’ φάση την αντίστοιχη ομάδα της Τερψιθέας στη Γλυφάδα.

Ας θυμηθούμε αναλυτικά την κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδος στις γυναίκες και την πιθανή αγωνιστική διαδρομή στο θεσμό για την ομάδα του Πελασγού:

 

Α' Φάση - 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 30/09/2018

01. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

02. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

03. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

04. ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

05. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

06. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 07/10/2018

13.ΝΙΚΗΤΗΣ Α5 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α3

14.ΝΙΚΗΤΗΣ Α2 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α4

3η Αγωνιστική - Κυριακή 14/10/2018

17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α1

18.ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α6

 

Α' Φάση - 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 30/09/2018

07.ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ

08.ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

09.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

10.ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

11.ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937

12.ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 07/10/2018

15.ΝΙΚΗΤΗΣ Α8 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α12

16.ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α9

3η Αγωνιστική - Κυριακή 14/10/2018

19.ΝΙΚΗΤΗΣ Α11 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α15

20.ΝΙΚΗΤΗΣ Α7 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α16

 

Β' Φάση / Σάββατο ή Κυριακή 20 ή 21/10/2018

21.ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

22.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΣ ΠΑΟΚ

24.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19

25.ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

26.ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27.ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

28.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20

 

Γ' Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Σάββατο 22/12/2018

29.ΝΙΚΗΤΗΣ Α28 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α24

30.ΝΙΚΗΤΗΣ Α26 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α27

31.ΝΙΚΗΤΗΣ Α23 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α25

32.ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α22

 

Δ' Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Παρασκευή 22/03/2019

33. -

34. -

 

Μικρός Τελικός | Κυριακή 24/03/2019

35. Ηττημένος Α33 - Ηττημένος Α34

 

Τελικός | Κυριακή 24/03/2019

36. Νικητής Α33 - Νικητής Α34


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

aspet banner 2018-19

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.