11192018Δευ
Thursday
 

Το αναλυτικό πρόγραμμά του 8ου ομίλου της Γ’ Εθνικής

PODOSFAIRO 09

Μετά τη σημερινή κλήρωση της ΕΠΟ για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας η κλήρωση του 8ου ομίλου και το αναλυτικό πρόγραμμα όπως προέκυψε έχει αναλυτικά ως εξής:

1η αγωνιστική 14η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός

Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα

Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

2η αγωνιστική 15η

Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας

Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

3η αγωνιστική 16η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας

Πάμισος-Μανδραϊκός

Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Παναργειακός-Ασπρόπυργος

4η αγωνιστική 17η

Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη

Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου

Καλαμάτα-Παναργειακός

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

5η αγωνιστική 18η

ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός

Παναργειακός-Παναρκαδικός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

6η αγωνιστική 19η

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας

Πάμισος-ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός

Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος

Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

7η αγωνιστική 20ή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Ασπρόπυργος-Πάμισος

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας

Καλαμάτα-Μανδραϊκός

ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 21η

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Πάμισος-Καλαμάτα

ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου

Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική 22η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας

Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη

Παναρκαδικός-Πάμισος

ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

10η αγωνιστική 23η

Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός

Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

11η αγωνιστική 24η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Καλαμάτα-Ασπρόπυργος

ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός

Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου

Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

12η αγωνιστική 25η

Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου

Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός

Παναργειακός-Μανδραϊκός

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

13η αγωνιστική 26η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου

Παναρκαδικός-Καλαμάτα

Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος

Πάμισος-Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

aspet banner 2018-19

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.