12112018Τρι
Thursday
 

Πρόγραμμα και διαιτητές της 9ης αγωνιστικής στη Super League (03-05/11/2018)

PODOSFAIRO 01

Συνέχεια στο πρωτάθλημα της SuperLeagueμε τη διεξαγωγή της 9ης αγωνιστικής και τον Αστέρα να καλείται το απόγευμα της Δευτέρας (05/11 - 19:30), να αντιμετωπίσει την αντίστοιχη ομάδα της Ξάνθης στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης». Στόχος είναι η κατάκτηση της νίκης προκειμένου η ομάδα να επιστρέψει μετά από αρκετό καιρό σε τροχιά νικηφόρων αποτελεσμάτων.

Αναφορικά με τη συγκεκριμένη αναμέτρηση διαιτητής έχει οριστεί ο κ. Ιωάννης Παπαδόπουλος του συνδέσμου Μακεδονίας. Βοηθοί του έχουν οριστεί οι κ.κ. Βασίλειος Νικολακάκης του συνδέσμου Ηρακλείου και κ. Αντώνιος Δίπλαρης του συνδέσμου Καρδίτσας. Τέλος 4ος διαιτητής έχει οριστεί ο κ. Πραξιτέλης Ζαχαριάδης του συνδέσμου Μακεδονίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής αλλά και οι διαιτητές και βοηθοί των αναμετρήσεων έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

16:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΟΚ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αθανάσιος Τζήλος (Λάρισας)
ΒΟΗΘΟΙ: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Χασάν Κούλα (Ξάνθης)
4ος: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)

17:15 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γεώργιος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
ΒΟΗΘΟΙ: Κωνσταντίνος Νικολαϊδης (Μακεδονίας), Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιά)

19:00 | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Oliver Drachta (Αυστρία)
ΒΟΗΘΟΙ: Stefan kuhr (Αυστρία), Andreas Rothman (Αυστρία)
4ος: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)

19:30 | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)
ΒΟΗΘΟΙ: Ακρίβος Χρήστος (Αθηνών), Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής)
4ος: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  04 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

17:15 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΑΜΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Γεώργιος Χατζηνιάκος (Δράμας), Χρήστος Τζιότζιος (Θράκης)
4ος: Κοτσάνης Κωνσταντίνος (Δράμας)

19:00 | ΆΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
ΒΟΗΘΟΙ: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτ/νίας), Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)
4ος: Γεώργιος Βρέσκας (Πιερίας)

19:30 | ΟΦΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βασίλειος Φωτίας (Πέλλας)
ΒΟΗΘΟΙ: Κωνσταντίνος Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 05 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

19:30 | ΑΣΤΕΡΑΣ - ΞΑΝΘΗ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Βασίλειος Νικολακάκης (Ηρακλείου), Αντώνιος Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

aspet banner 2018-19

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.