11162018Παρ
Thursday
 

Η τοπική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας (10-11/11/2018)

PODOSFAIRO 06

Συνεχίζεται η έντονη αγωνιστική δραστηριότητα στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Νοεμβρίου με αρκετές ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις. Αναλυτικότερα για την Α’ κατηγορία και την 5η αγωνιστική το Σάββατο είναι προγραμματισμένα τρία ματς με την αναμέτρηση του Ορχομενού με τον Πανθυρεατικό να τραβά τα περισσότερα βλέμματα. Την Κυριακή σε τρία παιχνίδια που είναι προγραμματισμένα ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Ερμή Μελιγούς με την Τεγέα.

Αναλυτικότερα:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

5.

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Αστρους

10/11/18

15:00

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

6.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

Λεωνιδίου

10/11/18

15:00

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

7.

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Λεβιδίου

10/11/18

15:00

ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)

8.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Φιλικών

11/11/18

15:00

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

9.

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Τυρού

11/11/18

15:00

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)

10.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΤΕΓΕΑ

Μελιγούς

11/11/18

15:00

ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Για την Β’ κατηγορία για την 2η αγωνιστική ένα παιχνίδι είναι προγραμματισμένο το Σάββατο, ενώ την Κυριακή στα τέσσερα ματς ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις του Κορυθίου με τη Νεστάνη και του ΠΑΟ Κανδήλας με τον Πανιώνιο Μεγαλόπολης.

Αναλυτικότερα:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

11.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ

Μελιγούς

10/11/18

15:00

ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., BEKTASH S.

12.

ΚΟΡΥΘΙΟ - ΝΕΣΤΑΝΗ

Φιλικών

11/11/18

11:00

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΝΙΚΑ Ι., ΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

13.

ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.

Δημητσάνας

11/11/18

15:00

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S.

14.

ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Κανδήλας

11/11/18

15:00

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

15.

ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ

Λεβιδίου

11/11/18

15:00

ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.

Για το παιδικό πρωτάθλημα τον 1ο όμιλο για την 4η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες δύο Σαββατιάτικες αναμετρήσεις, οι οποίες έχουν αναλυτικά ως εξής:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

1.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Παναρκαδικού

10/11/18

11:00

ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

2.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

10/11/18

11:00

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.

Για το παιδικό πρωτάθλημα τον 2ο όμιλο για την 4η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες δύο αναμετρήσεις, μία το Σάββατο και μία την Κυριακή, οι οποίες έχουν αναλυτικά ως εξής:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

3.

ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣ

Αγίου Ανδρέα

10/11/18

11:00

ΚΥΡΙΟΣ Δ.

4.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Μελιγούς

11/11/18

11:00

ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

aspet banner 2018-19

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.