Πρόγραμμα και διαιτητές της 8ης αγωνιστικής στη Super League 1 (30/10 – 01/11)

0
193

Το πρωτάθλημα της Super League 1 συνεχίζεται το προσεχές τριήμερο με τη διεξαγωγή της 8ης αγωνιστικής. Μια αγωνιστική που βρίσκει τον Αστέρα Τρίπολης να φιλοξενείται από τον ΠΑΣ Γιάννινα το απόγευμα της Κυριακής (31/10, 19:30), αναζητώντας την επιστροφή στις καλές εμφανίσεις μετά την ήττα αποκλεισμό από το Λεβαδειακό στο Κύπελλο Ελλάδος στη διάρκεια της εβδομάδας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής έχει αναλυτικά ως εξής:

30/10/2021 – 19:30 (ΤΟΥΜΠΑΣ) | ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΤΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ), ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΗΣ).
VAR: ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
AVAR: ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).

30/10/2021 – 19:30 (ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ) | ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ), ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
VAR: RUPERTI CLAY (ΟΛΛΑΝΔΙΑ).
AVAR: ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

31/10/2021 – 15:00 (ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ) | ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ), ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
VAR: ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ).
AVAR: ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΗΠΕΙΡΟΥ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΥΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ).

31/10/2021 – 17:15 (ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΟΦΗ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ (ΞΑΝΘΗΣ), ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
VAR: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).
AVAR: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ (ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ).

31/10/2021 – 19:30 (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ) | ΠΑΕ ΑΕΚ – ΠΑΕ ΑΡΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
ΒΟΗΘΟΙ: BUXBAUM REINHARD (ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ).
VAR: RUPERTI CLAY (ΟΛΛΑΝΔΙΑ).
AVAR: ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ).

31/10/2021 – 19:30 (ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ), ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΡΕΒΕΝΩΝ).
VAR: ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣTΕΦΑΝΟΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ).
AVAR: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ).

01/11/21 – 19:30 (ΝΕΑΠΟΛΗΣ) | ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ..
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΧΑΪΑΣ), ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ).
Δ’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΗΠΕΙΡΟΥ).
VAR: ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΛΛΑΣ).
AVAR: ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ).
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here